Як подивитися закритий профіль в Однокласниках?

Рекламний блок

zakryityiy-profil-v-odnoklassnikah

Добре це чи погано, але в соціальній мережі Однокласники ваша персональна сторінка за замовчуванням відкрита для всіх бажаючих. Тобто будь-який користувач, якому сподобається особа на вашій фотографії, може зайти до вас в профіль, подивитися ваші знімки або дізнатися якусь іншу інформацію, розміщену в обліковому записі. Але і це ще не все - з деяких пір акаунти користувачів соц.мережі стали відкриті для індексації пошуковими системами. Що це означає? Все просто - тепер свою сторінку ви або будь-який інший бажаючий може знайти в таких пошукових системах, як Google або Яндекс. Правда, через налаштування ви можете заборонити індексацію сторінки в пошукових системах.

Звичайно, така політика приватності не влаштовує дуже багатьох. В результаті численних скарг колись давно була запропонована нова послуга, яка називається «Закритий профіль». Завдяки їй будь-яка людина може закривати сторінку від цікавих поглядів - вся інформація буде доступна тільки для тих людей, яких ви додасте в свої друзі. Всі інші не зможуть ні писати вам, ні додавати в друзі, ні переглядати знімки або інші дані про вас. Не дивно, що в даний час послуга користується просто величезним попитом.

zakryityiy-profil-v-odnoklassnikah1

Але припустимо, що якийсь чоловік вирішив скористатися цією функцією і тепер ви не можете дізнатися про нього ніяких даних - сторінка для вас закрита. Чи можна якось обійти цю заборону? На жаль, ми змушені вас засмутити - цього зробити ніяк не можна. Один час в рунеті можна було знайти один спосіб, який працював за певної послідовності дій, проте з тих пір багато води витекло, програмісти Однокласників давно вже виправили всі баги і залатали дірки...

Єдиний варіант, який можна запропонувати, дуже простий. Спробуйте зареєструвати нову сторінку на сайті під вигаданим ім'ям і постарайтеся зробити так, що людина, сторінка якого вам так цікава, додав вас у друзі. А ось чи вдасться це зробити чи ні, залежить тільки від вашої кмітливості.

Рекламний блок