Icon Changer — заміна іконок Windows 10

Рекламний блок

Щоб оновити системний набір іконок Windows 10, дизайнерам Microsoft довелося докласти чимало зусиль, але, як відомо, абсолютно всім не догодиш, і серед користувачів напевно знайдуться і такі, яким нові іконки припадуть до смаку. Ну що ж, тоді їм можна запропонувати одне — замінити всі системні іконки будь-якими іншими, скориставшись безкоштовною портативної утилітою Icon Changer.

Це невеликий додаток дозволяє замінювати в пакетному режимі стандартні іконки Windows 10, використовуючи для цього поставляється розробником набір іконок в стилі Windows 7 або набір, створений самим користувачем. Щоб замінити іконки Windows 10, потрібно запустити Icon Changer від імені адміністратора, вибрати у випадаючому списку потрібний набір (за замовчуванням він всього один), а потім у віконці натиснути кнопку «Рatch».

заменить иконки в Windows 10Після того як утиліта виконає свою роботу, потрібно буде перезавантажити комп'ютер — тільки тоді зміни вступлять в силу. Щоб повернути все на свої місця, скористайтесь кнопкою «Restore». Як ми вже сказали, замість поставляються розробником, ви можете використовувати довільні іконки. Для цього створіть у каталозі утиліти Resources нову папку з довільним латинською назвою, помістіть в неї свої ICO файли і перейменуйте їх за зразком іконок в папці Win7 (розташовується там же).

Після цього ви зможете вибрати створену бібліотеку в випадаючому меню утиліти. Бажано, щоб всі іконки мали той же розмір, що і в бібліотеці-зразку, інакше може нічого не вийти. І ще. Для коректної роботи утиліти вам знадобитися Microsoft .NET Framework 3.5. Рекомендуємо про інсталювати його до запуску Icon Changer, так як у останньої є невеликий баг, викликає багаторазове дублювання вікна з проханням завантажити та встановити компонент.


Icon Changer – меняем системные иконки Windows 10


Примітка: оскільки створювалася утиліта для Windows 10, коректність її роботи в інших редакціях системи не гарантується. У процесі роботи утиліта змінює системні файли, тому перед виконанням процедури заміни іконок також бажано створити точку відновлення.

Завантажити Icon Changer

Рекламний блок