Як видалити антивірус Касперського з комп'ютера

Рекламний блок

Досить часто у користувачів ПК виникають проблеми при установці нової антивірусної програми з-за того, що стара не хоче повністю зникнуть. У цій статті я покажу, як виконати повне видалення програми на прикладі антивірусу Касперського. Дані знання ви зможете застосувати для видалення не тільки антивіруса, але і будь-якої іншої програми, яка проникає глибоко в операційну систему.

І так, антивірус – це програма, яка встановлюється не просто в папку Program Files, а пускає своє коріння значно глибше, тому частенько виникають проблеми при її видаленні.

Було б непогано, якби ви встановили програму Uninstall Tool. Дана програма дозволяє повністю з корінням (з реєстру в тому числі) видаляти встановлений раніше софт. Запустивши цю програму можна побачити перед собою наступне віконце.

Как удалить антивирус

Як видно з малюнка ми можемо спостерігати перед собою список програм, які встановлені на вашому комп'ютері або повністю не вилучені з нього. Знаходимо антивірус Касперського, натискаємо правою кнопкою миші по ньому і вибираємо «Деінсталяція». Якщо необхідно видалити програму з реєстру, то вибираємо «Видалити з реєстру». Так само ми можемо подивитися, в який саме папці встановлена програма і в який саме розділ реєстру вміщено запис про неї.

Uninstall Tool дуже проста і зручна у використанні, я думаю, що ви розберетеся. Тепер давайте розглянемо той випадок, коли Вам з яких-небудь причин не хочеться встановлювати або користуватися Uninstall Tool, а деінсталювати антивірус або щось інше треба. Розглянемо деякі способи видалення.

1. Тиснемо «Пуск – Програми – Антивірус Касперського – Зміна, відновлення або видалення».

Тиснемо на кнопку «Видалити».

Далі прямуєте простим вказівкам. Але все було б занадто просто, якби після цієї складної операції антивірус пішов повністю. Тому тиснемо «Пуск – Панель управління – Установка і видалення програм». Перевірте, якщо там показується досі ярлик антивірусу Касперського, то виберіть його і деинсталлируйте.

2. Спробуйте знайти та видалитизалишки» антивіруса за допомогою пошуку. Тиснемо «Пуск - Пошук». Вводимо в пошук фрази, пов'язані з назвою антивіруса, наприклад «kav». Тиснемо «Знайти».

Видалити такі файли і папки просто так може не вийти, тому прочитайте статтю Як видалити запресовані файли і папки.

3. Необхідно видалити запис про антивірусі з реєстру. Для того щоб зробити це вручну необхідно натиснути «Пуск – Виконати». У вікні, необхідно написати regedit для того, щоб потрапити в редактор реєстру. Далі, в редакторі тиснемо «Правка – Знайти» і у вікні шукаємо фрази, пов'язані з назвою антивіруса, наприклад «kav» або «kaspersky». Вводите в рядок пошуку і натискаєте «Знайти далі». Програма знайде перший запис, перевірте, чи відноситься вона до антивірусу, якщо так, то видаліть її.

Для того щоб програма шукала далі необхідно натиснути F3. Повторюйте таку операцію до тих пір, поки не очистіть весь реєстр.

Таким чином, ви зможете повністю видалити антивірус і нова антивірусна програма успішно стане на ваш комп'ютер.Рекламний блок