Як зробити, щоб комп'ютер не йшов в сплячий режим?

Рекламний блок

kak-sdelat-tak-chto-byi-noutbuk-ne-uhodil-v-spyashhiy-rezhim

В операційній системі Windows є різні можливості щодо збереження електроживлення. Одним з таких режимів називається «Сон» - він дозволяє економити електроенергію. Втім, фахівці відзначають, що він корисний здебільшого для ноутбуків, а не для настільних комп'ютерів, адже в такому випадку якщо і вдається заощадити електроенергію, то лише дещицю. Крім того, деякі користувачі відчувають проблеми з виходом з режиму «Сон»: комп'ютер не реагує на кнопки, зависає і вимагає перезавантаження.

Сьогодні я розповім вам про те, як зробити так, що б ваш комп'ютер чи ноутбук не йшов у сплячий режим. Приклад я покажу на основі Windows 7, хоча особливої різниці між Windows 8 (8.1) або Windows XP - це процес, можна сказати, універсальний.

Заходимо в панель управління. Для цього натискаємо на кнопку «Пуск», шукаємо пункт «Панель управління» і натискаємо на нього.

Потрапивши в панель керування, знаходимо тут пункт «Електроживлення». Зазвичай він знаходиться в самій нижній частині вікна.

Відкриється вікно з налаштуваннями електроживлення. У його лівій частині ви можете побачити пункт «Налаштування переходу у сплячий режим» - натисніть на нього.

Перед собою ви побачите налаштування поточного плану. Все, що вам необхідно зробити, це вибрати режими «Ніколи» і натиснути на кнопку «Зберегти зміни».

Власне, на цьому все, тепер режим «Сон» не буде вам докучати.

Між іншим, до пункту налаштувань сплячого режиму можна дістатися трохи швидше. Натисніть сполучення клавіш WIN R, після чого відкриється вікно. У ньому введіть команду powercfg.cpl і натисніть ОК.

В цьому випадку відкриється вікно з налаштуваннями електроживлення - вам просто не потрібно буде заходити в панель управління.

Для більш тонких налаштувань електроживлення вам необхідно зайти в розділ «Налаштування переходу у сплячий режим» (виділено стрілкою на попередньому скріншоті), а потім натиснути «Змінити додаткові настройки живлення».

Відкриється невелике віконце, де ви можете попрацювати з різними режимами сну і вибрати час, через яке буде активний той чи інший режим.

Якщо у вас є питання, ви можете задати їх за допомогою коментарів.

Рекламний блок