Як відключити візуальні ефекти Windows 7

Рекламний блок

В останніх версіях ОС Windows з'явилася велика кількість візуальних ефектів, яких не було, наприклад, у тій же Windows ХР. Всі ці ефекти звичайно вимагають певних ресурсів і на слабкою машині можуть здорово гальмувати систему. Та й не потрібні всі ці ефекти на слабенькому нетбуці або якому-небудь офісному комп'ютері.

Давайте розглянемо як відключити візуальні ефекти в Windows 7.

Тиснемо кнопку «Пуск» і пишемо в рядку пошуку слово «Візуальні». Із запропонованих нам результатів вибираємо «Налаштування подання та продуктивності системи»

Перед нами відкривається вікно «Параметри швидкодії» на потрібній нам вкладці «Візуальні ефекти». У вас напевно зараз практично всі ефекти відзначені галочками.

Для того, щоб вимкнути всі ефекти приберіть з них галочки або поставте перемикач в пункт «Забезпечити найкращу швидкодію». Однак, якщо прибрати всі ефекти система буде виглядати вже зовсім простенький, тому деякі можна відзначити галочкою.

Можете відзначити ті ефекти, які показано на скріншоті. Зверніть увагу на ефект «Використання стилів відображення для вікон і кнопок». Якщо його не зазначити, то ваші вікна будуть виглядати занадто убого.

Как отключить визуальные эффекты

Так ви можете визначити оптимальний набір ефектів саме для себе. Витратьте деякий час і поліпшіть швидкодію вашої системи.

Також я записав невеликий відеоролик, щоб показати, як все це дуже швидко робиться. Кому потрібно подивіться.

Дивимося ролик:

Рекламний блок