Як встановити Флеш (Flash) плеєр на комп'ютер?

Рекламний блок

Як встановити адоб флеш плеєр на комп'ютер, щоб ліквідувати ряд проблем, пов'язаних з переглядом вмісту в інтернеті, будь то відеоролики, аудіофайли і не тільки.

Зміст:


 • Попередні налаштування
 • Якщо Flash не інсталюється

 • Деякі сайти на кшталт однокласників взагалі відмовляються прогружаться коректно, якщо у вас немає флеша. Що потрібно робити в таких випадках?Как установить адоб флеш плеер на компьютер

  Попередні налаштування


  <!-- G-new - первый h2 -- />

  Перш, ніж встановити Flash, ви повинні переконатися, що ваш браузер має саму останню версію. В іншому випадку програма просто не встановлюється. Щоб переконатися, що оглядач сучасний, зайдіть у налаштування і перевірте наявність оновлень.

 • Для Chrome:
 • Налаштування – довідка.

  Как установить адоб флеш плеер на компьютер

 • Для Opera:
 • Настройки – програми.

  Как установить адоб флеш плеер на компьютер

 • Для FireFox:
 • Налаштування – довідка.

  Как установить адоб флеш плеер на компьютер

  Пам'ятаєте один важливий момент: оновлення Flash Player потрібно качати виключно на сайті розробника. Якщо вам пропонують це зробити на сторонніх ресурсах, при цьому вимагають гроші – це чистої води шарлатанство.

  Переходимо на сайт www.adobe.com і слідуємо вказівок.

  Опинившись на головній сторінці гортаємо її вниз, поки не натрапимо на список праворуч внизу. Вибираємо потрібну нам програму кліком по ній.  Важливо! У Google Chrome вже вбудований власний флеш плеєр, який оновлюється автоматично разом з браузером.

  Перед тим, як завантажити файл з програмою, переконайтеся, що ви додатково не «прихопили» ніякого додаткового ПО зразок McAfee Security. Зніміть позначку з цього пункту, якщо він встановлений. Після цього з чистою совістю клікайте на «встановити зараз».

  Как установить адоб флеш плеер на компьютер

  Дочекайтеся попереднього процесу ініціалізації пакета.

  Как установить адоб флеш плеер на компьютер

  Тепер можна завантажити та встановити безкоштовно флеш плеєр на комп'ютер. Виберіть місце на диску або на робочому столі, щоб зберегти файл.

  Как установить адоб флеш плеер на компьютер

  Тепер нас чекає основне – процес інсталяції на ПК. Для цього двічі клікаємо по архіву з розширенням EXE, який ви зберегли в одну з папок на комп'ютері.

  Как установить адоб флеш плеер на компьютер

  Дозволяємо програмі автоматичне оновлення, якщо розробник представить нову версію свого продукту.

  Как установить адоб флеш плеер на компьютер

  Чекаємо завершення інсталяції, після чого перезапускаємо браузер і пробуємо ті функції, які раніше були або недоступними, або працювали вкрай некоректно. У більшості випадків все повинно стати на свої місця.

  Щоб виключити всі можливі вади в роботі, рекомендується повністю почистити браузер (файли кеша/cookie), закрити його, почекати, поки завершаться всі фонові процеси, і тільки потім запустити повторно.

  повернутися до меню ^

  Якщо Flash не інсталюється


  Трапляється, що встановити флеш плеєр на комп'ютер російською просто не виходить. У більшості випадків, намагаючись знайти рішення проблеми в інтернеті, мимоволі натикаєшся на заїжджену фразу, яка служить «пігулкою» від усіх напастей ПК: «переустанови Вінду».

  Пам'ятайте, що це крайній спосіб і є варіанти вирішення куди гуманніше й не такі радикальні.

 • Варіант 1: працюючий браузер
 • Flash ніколи не встановиться, якщо ваш браузер запущено в даний момент часу. У переважній більшості випадків ви побачите табличку з проханням закрити всі активні браузери, що функціонують в даний момент.

  Якщо попередження не з'явилося, а Opera або Chrome раніше відкриті, завершите їх роботу. Після цього «вбийте» всі процеси в диспетчері завдань, що стосуються роботи браузера. Якщо ви боїтеся видалити що-небудь зайве – почекайте деякий час.

  Грубий, але правильний приклад: жоден автомобільний майстер не буде ремонтувати запущений двигун – це загрожує.

 • Варіант 2: неактуальна версія
 • Як було написано вище, оновлення Adobe Flash Player можливо встановити лише на саму останню версію будь-якого браузера. В цьому випадку перевірте актуальність, поновіть його в разі потреби і повторіть спробу.

  Як подивитися версію браузера – дивіться вище.

  Пам'ятайте, що Google Chrome має у своєму розпорядженні власний флеш плеєр. Якщо у вас щось не працює або працює некоректно – встановіть собі браузер від Гугл і не морочте голову. Він дуже швидкий, споживає не так багато пам'яті, і його можна налаштувати «під себе».

 • Варіант 3: застарілий Flash
 • Цей випадок поширюється на «мережеву» установку плеєра. Припустимо, друг скинув вам інсталяційний пакет поштою або скайпу, тому що ви в нього попросили.

  Версію ніхто не перевіряв, але ви йому повірили і вирішили встановити програму. Процес завершився невдачею тому, що поточна версія Flash на вашому ПК більш свіжа.

  В такому випадку нічого серйозного не станеться. Але ще раз хочеться повторити, що брати програму потрібно виключно на офіційному сайті уникнути конфузних ситуацій.

 • Варіант 4: Інша ОС
 • У вас не Windows? Якщо так, тоді перед завантажуємо виберіть другий пункт, зазначений на скріншоті стрілочкою, що говорить «інша операційна система». Після цього знайдіть свою систему і повторіть спробу скачування.

  Как установить адоб флеш плеер на компьютер

  Рекламний блок