Де в Windows 10 знайти заставку

Рекламний блок

Користувачі, які перейшли на нову ОС Windows 10, зіткнулися з проблемою налаштування екранної заставки. Ці налаштування просто неможливо відшукати. Наприклад, у попередній системі Windows 8, вони ще були в параметрах персоналізації, а в цій системі кудись пропали. Але як би страхітливо дана ситуація не виглядала, Windows 10 налаштувати параметри скринсэйвера все ж можна, і для цього існують три різних, не сильно складних способу.

Шукаємо настройки через меню «Пуск»

Розгорніть меню «Пуск» і введіть «заставок» (без лапок).

Ищем настройки через меню «Пуск»А далі, в результатах пошуку, побачите ті самі параметри для заставки.

Спробуємо через Параметри системи

Цим способом ми відшукаємо потрібні налаштування серед Параметрів системи. Вони там є, просто не сильно помітні.


  • Розгорніть меню «Пуск» і натисніть на кнопку Параметрів. У вікні, що відкрилося, перейдіть до розділу Персоналізації та відкрийте вкладку «Екран блокування».заставка Windows 10
  • На цій вкладці, в самому низу, повинна бути посилання «Параметри заставки». Якщо натиснути на неї, то з'явиться невелике віконце «Параметри заставки». Напевно ви вже стикалися з такими налаштуваннями в більш старих версіях системи, наприклад Windows XP. В цьому вікні можна вказати основні параметри заставки, час, через яке вона запуститься і звичайно ж тут можна підібрати саму заставку.Параметры экранной заставки
  • До речі, з цього віконця можна виконати перехід до налаштувань електроживлення.

    Скористаємося вікном «Виконати»

    Ну і третій спосіб полягає в безпосередньому запуску утиліти налаштування екранної заставки, за допомогою вікна «Виконати».

  • Що б відкрити програму «Виконати» скористайтеся одночасним натисненням на клавіші Win R;Воспользуемся окном «Выполнить»
  • Коли вікно відкриється, введіть в поле команду control desk.cpl,,1 і після цього натисніть клавішу «Enter» (або зробіть клік по кнопці «Ок»).
  • Рекламний блок