Як відновити пароль в Скайпі?

Рекламний блок

kak-vosstanovit-parol-v-skaype

На сайті про програму під назвою Skype я писав неодноразово. Повторюватися не буду, лише нагадаю про те, що це особливе програмне забезпечення, яке дозволяє вести голосовий зв'язок і відеозв'язок між користувачами інтернету. Сьогодні Скайпом користуються мільйони людей по всьому світу.

Якщо ви забули свій пароль від програми, не біда, його завжди можна відновити. Для цього вам знадобиться адресу електронної пошти, на яку був зареєстрований ваш аккаунт, а також повний доступ до неї.

Покрокова інструкція

Запускаємо Skype, вводимо свій пароль і чекаємо проходження авторизації. На це система відповідає нам, що «введені реєстраційні дані не розпізнані, необхідно повторити спробу». Клацаємо по посиланню «Не можна ввійти в обліковий запис?».

Тепер перед вами відкрилася нова сторінка в інтернет-браузері. У порожній рядок потрібно ввести адресу електронної пошти, на яку був зареєстрований аккаунт. Ввели і тепер натискаємо на кнопку «Відправити». Виглядає це таким чином:

Після цього вирушаємо в свою пошту і чекаємо довгоочікуваний лист. В ньому ви побачите повідомлення, а також посилання на зміни пароля за допомогою тимчасового коду. Клікніть по ній (якщо не виходить, то введіть код вручну).

Пройшовши по посиланню, ви побачите форму для заповнення пароля необхідно ввести його два рази), після чого треба клацнути по кнопці «Зберегти».

Що тепер? Тепер йдемо в програму, вводимо логін і пароль. Потім натискаємо на кнопку «Увійти» і ось ми вже в «Скайпі», починаємо спілкуватися з друзями. Як бачите, нічого складного в процедурі немає. Більш того, з нею може впоратися навіть школяр.

Як створити безпечний пароль?

Не багато знають, що акаунти від Skype часто крадуть. Навіщо вони потрібні? Справа в тому, що багато людей використовують програму для дзвінків в тому числі і на стаціонарні або мобільні телефони, а ці дзвінки платні. На таких видавців, як правило, знаходиться енна сума, яка і є метою хакерів. Тим не менш, «під роздачу» найчастіше потрапляють звичайні користувачі, які використовують програму виключно для безкоштовного спілкування. Тому зараз ми спробуємо убезпечити вас.

Що для цього потрібно? Правильно, створити безпечний пароль, який дуже важко підібрати або зламати.

Отже, для початку беремо яке-небудь слово з російської мови, наприклад, «хороший». Тепер візьмемо інше слово, причому з великої літери, скажімо, «Купол». Далі придумуємо яку-небудь важливу цифру - у нас це буде «193». Беремо пару символом типу «%» чи «!». Що у нас вийшло? хорошийКупол193%!. Відмінний пароль, чи не так? Але почекайте, це ще не все!

Необхідно ввести на клавіатурі в англійській розкладці отримуємо наступне - [jhjibqRegjk193%!. Ось тепер це слово можна використовувати в якості пароля. Головне, запишіть його де-небудь на папірці, що б не забути. В цілому, слово легко запам'ятати, а ось зламати навряд чи у когось вийде. Дерзайте!

P. S. Більш детально про складні паролі читайте в сусідній статті.

Рекламний блок