Як включити режим бога в Windows 7

Рекламний блок

Давно вже чув про «режим бога» в операційній системі Windows 7, проте сам спробував його в дії тільки нещодавно. Чесно кажучи, не особливо мені зрозуміло, чому його так назвали. Забігаючи трохи наперед скажу, що там всього-навсього створюється звичайна папка зі спеціальним розширенням, зайшовши в яку ми зможемо відразу управляти практично всіма функціями операційної системи. Ну, мабуть, зайшов ти в цю папку і відчуваєш себе як бог, що хочеш те і робиш і все тобі підвладне. З богом розібралися, а от при чому тут режим для мене залишиться загадкою.

Ну да ладно від розмов переходимо безпосередньо до практики. І так, створюємо порожню папку прямо на робочому столі. Багато радять називати її GodMode, але це не має ніякого значення, тому я, як завжди, проявив індивідуальність і назвав її «режим бога»:

как включить режим бога в windows 7

Після назви необхідно поставити точку і вставити наступне розширення: ED7BA470-8E54-465E-825C-99712043E01C. Тобто в цілому у мене назву вийшло наступне: Режим Бога.ED7BA470-8E54-465E-825C-99712043E01C.

Давайте тепер подивимося, як виглядає наша папка:

Якщо кликнути по ній два рази лівою кнопкою миші, то можна побачити, що ця папка стала панеллю управління практично всіма функціями операційної системи Windows.

Ось така фішка є в «сімці». Так що користуйтеся на здоров'я.

Дивимося відео по темі:

Рекламний блок