Як дивитися онлайн відео на телевізорі LG Smart TV?

Рекламний блок

Якщо у вас є телевізор з технологією Smart TV, вам повинно бути цікаво, як можна подивитися на ньому відео з інтернету, ролики з YouTube, онлайн фільми і серіали. Тут все досить просто, думаю, що більшість користувачів своїх телевізорів вже самі розібралися, як це зробити. Але все ж, у багатьох можуть ще залишитися певні питання. Як приклад, для цієї статті, був узятий телевізор LG 32LN575U. В принципі, у інших моделей всі налаштування досить схожі з цією. У інших виробників все теж має подібну логіку, відмінності лише в оформленні меню. З цього, навіть у такому випадку ця стаття може виявитися корисною.

Слід зауважити, що тут ми розглядаємо можливість перегляду відео безпосередньо з інтернету. Якщо ви хочете дивитися на телевізорі відео з комп'ютера, то для цього необхідно налаштовувати сервер DLNA і після цього запускати перегляд відео на телевізорі. Подробиці того, як це зробити, шукайте в одній зі статей на цьому сайті.

І так, для того що б дивитися відео з інтернету на своєму телевізорі, нам знадобиться:

 • Сучасний телевізор з функцією Smart TV;
 • Швидкісний і стабільний інтернет (2мб/с повинно вистачати).
 • Якщо у вас є ці два головних компонента, то необхідно їх об'єднати. Телевізор підключається до інтернету за допомогою мережного кабелю, або через Wi-Fi.


  До речі, на телевізорах LG є одна особливість, при роботі з інтернетом. Ви можете спокійно через браузер, дивитися сторінки і навіть запускати на них відео, але воно через деякий час перерветься і телевізор видасть помилку «Не досить пам'яті».

  На таких телевізорах, відео з інтернету, необхідно дивитися через спеціальні програми. Ці програми, що вже встановлені виробником, з цього досить зайти в них, вибрати потрібний ролик і запустити його.

  Як дивитися LG Smart TV фільми онлайн

  Забігаючи на перед, хочеться відзначити, що в таких додатках досить часто трапляються фільми з платним переглядом. Для таких речей можна оформити підписку і дивитися їх. Але навіть без платної підписки, можна спокійно дивитися величезна кількість відео контенту.

  Для початку, необхідно зайти в меню Smart TV, натиснувши відповідну кнопку на пульті.

  kak-smotret-onlajn-video-na-televizore-lg-smart-tv-1Можете натиснути на кнопку Premium і запустіть відразу потрібний додаток. А можна клацнути по кнопочці «Ще», розгорнувши тим самим повний список всіх додатків.

  kak-smotret-onlajn-video-na-televizore-lg-smart-tv-2Тут досить багато цікавих додатків, в яких можна знайти відео, фільми і кліпи на будь-який смак.

  kak-smotret-onlajn-video-na-televizore-lg-smart-tv-3Заглянемо в see.ua, де можна знайти купу музичного відео і кліпів.

  kak-smotret-onlajn-video-na-televizore-lg-smart-tv-5Так от, як дивитися онлайн відео. Для цього вибираєте програму, запускаєте його. Потім, якщо є меню з різними категоріями (серіали, мультики, фільми), вибираємо потрібну, запускаємо вибраний фільм і спокійно його дивимося. Все просто! ??

  Як я вже зазначив вище, деякі відео можуть бути платними. В такому випадку, ви побачите повідомлення, яке попереджає про це. При бажанні, можна оплатити передплату і дивитися навіть платний контент.

  Наприклад, такий зовнішній вигляд у MEGOGO:

  kak-smotret-onlajn-video-na-televizore-lg-smart-tv-6А такий у zoomby:

  kak-smotret-onlajn-video-na-televizore-lg-smart-tv-7Запускаємо вибране відео.

  kak-smotret-onlajn-video-na-televizore-lg-smart-tv-8До речі про платних підписок, якщо ви досить часто переглядаєте фільми, то буде вигідно придбати їх. Вони не коштують занадто дорого. Але це не обов'язково, адже є дуже багато безкоштовного контенту, якого може цілком вистачити.

  Можна встановлювати додаткові, нові програми з магазину додатків. Це може істотно розширити вибір того, що подивитися. Хоча досвід показав, що навіть стандартних додатків вистачає з головою.

  Рекламний блок