Помилка xr 3da в грі Сталкер

Рекламний блок

xr-3da-exe-skachat-besplatno-stalker

Буквально днями отримав повідомлення від свого знайомого, який просить зателефонувати, як тільки звільнюся. Передзвонюю. Виявляється, у нього виникла проблема з грою Stalker: після установки вона стала видавати помилку xr_3da, а саме «Програма XR_3DA.exe не працює». Зрозуміло, мені було запропоновано вирішити цю проблему. І ось що з цього вийшло...

Довелося досить довго досліджувати простори рунета, але марно - виправити помилку на 100%, судячи з усього, неможливо. Я з'ясував, що така помилка найчастіше виникає при установці додаткових модів для гри Stalker.

  • Основна причина появи, на мій погляд, це піратська версія гри, яка «не дружить» з додатковими модами. Іншими словами, нормальна установка мода відбувається тільки на ліцензійну гру. Це, до речі, частково підтверджують і відгуки на форумах.
  • Інший варіант - це переустановка гри з нуля, сейви при цьому можна зберегти. При перевстановлення важливо відключити антивірус, який, можливо, «з'їдає» частину файлів, без яких неможливий запуск, в результаті чого і виникає помилка.
  • Можливо, що справа в самому моді. Спробуйте встановити інший мод, попередньо шляхом відновлення гру. Якщо гра при цьому запуститься, швидше за все справа в несумісності ігри і мода.
  • Був знайдений такий порада: автор рекомендує знизити потужність графіки, наприклад, поставити не вища якість, а хоча б середній або нижче середнього. Можна і зовсім виставити мінімальні налаштування, що б перевірити, запускається чи Stalker. Навіть у тому випадку, якщо у вас потужний ігровий комп'ютер, це може допомогти, оскільки проблема пов'язана з оптимізацією гри.
  • Як варіант, можна спробувати завантажити XR_3DA.exe в мережі і замінити оригінальний файл, який знаходиться в папці з самою грою. Але тут є проблема - де можна скачати цей файл, та ще без вірусів і троянів всередині? Навіть у тих місцях, яким, здавалося б, можна довіряти, було написано, що установка файлу замість оригінального не дає гарантії запуску гри. Цей файл можна попросити кого-небудь з людей, які вже успішно запустили гру з модом. Але, судячи з відгуків, навіть в цьому випадку гра на іншому комп'ютері навряд чи запуститься.
  • Також було знайдено ще кілька можливих, але при цьому сумнівних рішень. По-перше, це переустановка Windows, що, втім, навіть якщо й допомагає, то у виняткових випадках. По-друге, видалення ігри з повною чищенням реєстру, що, знову ж таки, працює далеко не завжди, але спробувати варто. Для цього використовуйте спеціальні програми для видалення типу Revo Uninstaller.
  • А що допомогло в моєму випадку? Проста переустановка гри Stalker. Вона, до речі, ліцензійна, і після переустановки проблем із запуском не спостерігається.

    Рекламний блок