Як відключити антивірус Аваст?

Рекламний блок

На поточний момент Avast! є однією з найбільш популярних у світі антивірусних систем, яка захищає комп'ютер користувача від вторгнень з мережі. Вперше розроблена ще на початку 90-их років минулого століття, система з численними змінами виробляється і понині, причому існує як платна версія, так і безкоштовно. Остання, треба зауважити, досить непогано справляється з вірусами.

Відключення антивіруса Avast

Основна проблема для користувачів більшості антивірусних програм полягає в тому, що їх не можна відключити при натисканні на кнопку або через диспетчер завдань. Це зроблено навмисно для того, що б шкідливі програми не могли цього зробити. Тим не менш, існує спосіб, про який багато людей навіть не здогадуються.

Після того, як ви встановите Avast! собі на комп'ютер, в панелі завдань з'явиться помаранчевий значок.

Наведіть на нього курсор миші і натиснути на праву клавішу. Перед вами з'явиться невелике меню, в якому одним із пунктів називається «Керування екранами Avast!».

Наведіть на нього курсор миші. Відкриється невелике вікно, що дозволяє відключити антивірус на 10 хвилин, годину, до перезапуску комп'ютера або назавжди.

Виберіть потрібний вам пункт. Після цього програма ще раз запитає вас про те, чи дійсно ви хочете відмовитися від цієї послуги. Необхідно підтвердити дію, натиснувши кнопку «Так».

Все, «Аваст» відключений. Але краще не відключати його на довгий час, оскільки в іншому випадку на комп'ютер або ноутбук можуть потрапити віруси та трояни. Будьте акуратні.

Рекламний блок