Як показати приховані файли на флешці?

Рекламний блок

kak-posmotret-skryityie-papki-i-i-faylyi-na-fleshke-windows

Уявіть ситуацію. Вам дали флешку, на якій зберігаються матеріали, які ви повинні скопіювати на свій комп'ютер. І ось ви підключаєте флешку, відкриваєте її і... А на ній нічого немає! Як же так, запитаєте ви? Заходьте до властивості флешки і бачите, що вона на половину зайнята. Що робити?

Швидше за все, файли на флешці є прихованими. Я покажу вам, як зробити їх видимими.

Робимо файли і папки видимими

Ось як виглядає порожня директорія на флешці. Навіть є напис - «Ця папка порожня».

У лівій частині вікна є кнопка «Упорядкувати» (мова йде про Windows 7, Windows 10 кнопка називається «Параметри»). Натисніть на неї, після чого з'явиться меню, в якому вам необхідно вибрати «Параметри папок і пошуку».

Перед вами відкриється вікно «Параметри папок». Виберіть вкладку «Вигляд». Тут необхідно поставити галочку поруч з пунктом «Показувати приховані файли, папки і диски». Також можна зняти галочку з пункту «Приховувати захищені системні файли», якщо файли, як і раніше не видно (не забудьте потім поставити цю галочку назад). Натисніть ОК.

Тепер відкриваємо нашу флешку і бачимо папку, яка є прихованою. Заходимо в неї і копіюємо всі необхідні матеріали.

Зверніть свою увагу, що у виникненні даної проблеми може бути винен вірус або шкідлива програма. Настійно рекомендую скористатися антивірусом для перевірки флешки і утилітою типу Dr.Web Cureit, яка чудово справляється з шкідливими програмами.

Як приховати папки на флешці?

Тут немає нічого складного. Створюємо папку і заходимо в її властивості (ПКМ - «Властивості»). На вкладці «Загальне» ставимо галочку поруч з атрибутом «Прихований» і натискаємо кнопку ОК.

Відкриваємо флешку і бачимо, що папки і файли в ній стали прихованими. Зробити їх видимими ви можете способом, який вказано вище.

Рекламний блок