Як відключити оновлення Skype?

Рекламний блок

kak-otklyuchit-obnovlenie-skype

Скайп, як і будь-яка інша програма, заради поліпшення якої постійно працюють десятки, а то і сотні фахівців, потребує періодичного оновлення. Інша справа, що багато користувачів не бажають оновлюватися і на це є цілком прозаїчні причини. Наприклад, не всі хочуть звикати до нового інтерфейсу, інші ж бояться, що в новій версії буде більше реклами, а треті вважають, що з кожним новим оновленням додаток все більше гальмує і запозичує багато ресурсів... Як би там не було, причин може бути маса.

Що стосується конкретно Skype, то тут автоматичне оновлення програми відсутня і це радує. У всякому разі, поки це так. Можливо, в майбутньому розробники випустять оновлення, де програма сама буде оновлюватися при підключенні до мережі, як це організовано в деяких додатках, але поки що вибір залишається за користувачем. Ось, до речі, як виглядає повідомлення про вихід нової версії Скайпу:

Повторюся, ви можете сміливо не оновлюватися - справа ваша. Але якщо говорити в цілому, то оновлюватися завжди рекомендується, оскільки розробники в новому оновленні можуть випустити «латку» для бага, який був виявлений в минулій версії і який зловмисники можуть використовувати в своїх цілях.

Отже, ви все ще хочете, що б Skype не повідомляв вам про нових версіях програми, спробуйте зайти в «Інструменти» - «Налаштування» - «Додатково» і тут прибрати галочку поруч зі словами «При виході нової версії Skype повідомляти мене». Чи буває ось такий варіант:

Ось тільки проблема полягає в тому, що певної версії програми ці пункти прибрали, а тому просто так повідомлення не відключили (у мене, наприклад, поставити галочки ніде). Як же вчинити?

Є не самий простий, але надійний спосіб вирішити проблему.

 • Першим ділом потрібно відключити програму. Бажано зробити це за допомогою диспетчера завдань (натисніть клавіші CTRL SHIFT ESC і «вбийте» процес Skype.exe).
 • Далі відкриваємо папку C:\Documents and Settings\Ім'я користувача\Local Settings\Temp для Windows XP або C:\Users\Имя користувача\AppData\Local\Temp для Windows 7, де знаходимо файл SkypeSetup.exe. Видаляємо його, в тому числі з кошика.
 • Далі в цій же папці створюємо файл з тим самим назвою та розширенням SkypeSetup.exe. Можете просто створити текстовий документ, який потім потрібно перейменувати і поміняти розширення.
 • Наступний крок - зміна файлу hosts. Для цього переходимо в папку C:\WINDOWS\system32\drivers\etc і відкриваємо hosts за допомогою блокнота (для Windows 7 від імені адміністратора, інакше зміни не вийде зберегти). Вписуємо два рядки:

  127.0.0.1 download.skype.com

  127.0.0.1 apps.skype.com

 • Обов'язково зберігаємо документ.
 • Відкриваємо Skype і... Ніяких оновлень він більше не потребує.
 • *****

  Ще раз повторюся, що відсутність оновлень може згубно позначитися на роботі програми, тому я все-таки рекомендую використовувати оновлення Skype.

  Рекламний блок