Безкоштовні програми для домашнього комп'ютера

Рекламний блок

Від вибору програм залежить надійність і стабільність роботи домашнього комп'ютера. Багато користувачі намагаються скачувати (найчастіше з вірусами) програми-гіганти свого ринку, наприклад Photoshop, хоча величезну частину функцій не використовують. Зараз є безкоштовні аналоги всіх програм, які я і раджу вам використовувати. Плюс їх не тільки в безкоштовному використанні, вони не спонукають користувача йти на невідомі сайти і завантажувати крякнуті програми невідомого походження.


Зміст статті

 • 1 Drug vokrug
 • 2 Media player classic
 • 3 OpenOffice
 • 4 GIMP
 • 5 BurnAware Free
 • 6 Oracle VM VirtualBox

 • Drug vokrug

  drug vokrug – безкоштовне декстопное додаток, для спілкування і знайомств. Drug vokrug може замінити собою багато декстопні менеджери, наприклад, Skype і навіть соціальні мережі.

  Media player classic

  Media player classic – відмінний відеоплеєр з власним набором відео кодеків. Це найкраще рішення для відтворення відео роликів, в комплектації Mega здатний відтворити будь-яке відео.

  OpenOffice

  OpenOffice – безкоштовний офісний пакет, що володіє всім функціоналом Microsoft Office. Відмінний приклад роботи відділу маркетингу Microsoft, при повній перевазі у функціоналі OpenOffice і безкоштовного використання, більшість росіян вважає за краще використовувати зламаний Microsoft Office.

  GIMP

  GIMP – Відмінний, багатофункціональний фото-редактор. На початковому та середньому рівні повністю замінює Photoshop. У GIMPе ви зможете малювати і редагувати графічні файли використовуючи більшість інструментів Photoshop.

  BurnAware Free

  BurnAware Free – краще рішення для запису дисків. Безкоштовна версія має повний функціонал, необхідний для запису дисків. За допомогою BurnAware Free ви зможете записувати музику, відео і дані без обмежень.

  Oracle VM VirtualBox


  Oracle VM VirtualBox - Безкоштовне рішення для реалізації віртуалізації для домашнього використання. Відмінно підходить для початкового рівня. З допомогою Oracle VM VirtualBox ви зможете тестувати різні операційні системи, будувати віртуальні мережі і налаштовувати сервера. З допомогою Oracle VM VirtualBox ви зможете тестувати завантажені програми у віртуальному середовищі без ризику зараження для основної ОС.


  Рекламний блок