Карта Гугл супутник — Докладний опис сервісу

Рекламний блок

Інтерактивна карта Гугл супутник представляє собою безкоштовний сервіс від відомої корпорації Google. Служба надає доступ до перевіреної картографічної інформації практично будь-якого регіону планети, включаючи розташування та призначення об'єктів.

При цьому відображення відбувається в декількох режимах і без рекламних оголошень та інших зайвих даних.

Зміст:


 • Робота з картою
 • Функції інтерфейсу
 • Можливості
 • Особливості сервісу
 • Розвиток сервісу

 • «Гугл» створив сервіс, використовуючи вигляд з супутника і зібрані фотографії поверхні Землі. В результаті вийшла служба типу Google Earth – без деяких можливостей, зате працює онлайн.

  karta-google-sputnik-№9

  Робота з картою


  <!-- G-new - первый h2 -- />

  При роботі з Гугл Картами можливо кілька варіантів представлення інформації:

 • У звичайному вигляді, що нагадує автомобільний атлас, з назвами населених пунктів, вулиць та інших об'єктів;

 • karta-google-sputnik-№1-650x361


  Звичайний вид сервісу Google Maps


 • Супутникова карта, яку не в реальному часі, а у вигляді фото з космосу, зроблених деякий час тому (знімки постійно оновлюються). При цьому назви вулиць, номери будинків та інша інформація з картки накладається поверх зображень.

 • karta-google-sputnik-№2-650x355

  Вид з супутника


  Перемикання режимів здійснюється за допомогою іконки у лівому нижньому куті карти. Раніше режимів було три, включаючи звичайне фото з супутника без написів, але сервіс відмовився від останнього варіанту, поєднавши його з звичайної картою.

  Хоча назви все одно можна відключити вибравши пункт «Приховати назви» в меню сервісу.


  karta-google-sputnik-№10-650x346

  Кнопка перемикання режиму переглядів


  Масштаб карт заснований на проекції Меркатора і залишається постійним. А, значить, при наближенні до екватора відстані між меридіанами ростуть. Прив'язка до глобусу карт Гугл Мапс здійснюється з допомогою подібного сервісу – Google Earth.

  Докладні карти існують тільки для великих населених пунктів. Для заміської території і, особливо, незаселеній місцевості, чітких знімків практично немає, і дозвіл фотографій нижче. Іноді територію приховують хмари або їх тіні.

  повернутися до меню ^

  Функції інтерфейсу


  Сервіс працює, використовуючи пошукові запити. Введене ключове слово порівнюється з мітками на карті, та, у разі збігу, на екран виводиться зображення знайденого місця.


  karta-google-sputnik-№3-650x414

  Результати запиту по слову «Пушкіно»


  При цьому, крім карти, показується прогноз погоди, і надається можливість дивитися фото і панорамні зображення околиць (при їх наявності). Картинка точно так же перемикається і режим атласу.

  Також корисним може стати сервіс прокладання маршруту, завдяки яким можна дізнатися:

 • Якими маршрутами можна дістатися до вказаного місця;
 • Відстань від одного пункту до іншого;
 • Час проїзду на особистому та суспільному транспорті;
 • Номери автобусів або станцій метро, за допомогою яких можна проїхати потрібну відстань.

 • karta-google-sputnik-№4-650x401

  Визначення маршрутів, відстані та часу поїздки від Пушкіно до Шереметьєво


  За допомогою навігаційної панелі налаштовується висока якість і точність зображення. Причому прямо під час використання будь-якої іншої функції сервісу.


  karta-google-sputnik-№5-650x398

  Збільшення масштабу на карті при визначенні маршрутів


  При необхідності зображення може показуватися в іншій проекції – вид збоку. А вибираються маршрути з використанням автотранспорту, але й велосипеда. Також доступна інформація про переміщення з одного пункту в інший пішки.


  karta-google-sputnik-№6-650x402

  Перехід з однієї точки в іншу пішки. Вид під іншим кутом


  повернутися до меню ^

  Можливості

  Серед додаткових можливостей сервісу є можливість переглянути хронологію своїх переміщень – якщо, звичайно, додаток не вбудована в браузер настільного ПК, а встановлено на мобільному гаджеті або ноутбуці.

  У цьому випадку Google карти дозволить переглянути всі відвідування з моменту установки програми.


  karta-google-sputnik-№7-650x414

  Перегляд хронології переміщення


  Крім того, для мобільного гаджета сервіс «Гугл карти» надає можливість завантажити оффлайн карти Росії або іншої країни.

  Таким чином, навіть опинившись без зв'язку, але зі смартфоном або планшетом, можна користуватися картографічними даними, хоча і без прив'язки до місцевості. Все це доступно для пристроїв з iOS і Android.

  Якщо Інтернет все-таки є, можна побачити онлайн не тільки маршрути і об'єкти, але і подивитися, наприклад, де знаходиться найближча заправна станція і навіть ціну на паливо.

  Для населених пунктів доступна функція пошуку пробок. При цьому надаються навіть такі подробиці, як щільність руху і можливі об'їзні маршрути.  Рада! Опція буде корисною і для поїздки на роботу і назад, і при плануванні заміського подорожі.
  karta-google-sputnik-№8-650x402

  Сервіс перегляду пробок


  повернутися до меню ^

  Особливості сервісу

  На картах від Google є не вся інформація. Деякі країни не дозволили зробити і зберегти знімки з супутника в деяких районах, де розташовані секретні об'єкти. Такі території позначені штрихуванням. А відносяться до них, наприклад, військові бази, Капітолій і Білий Дім.


  karta-google-sputnik-№11-650x383

  Секретні об'єкти Гугл Мапс


  Частина знімків зроблена не з космосу, а з висоти від 300 м. Тому в деяких точках карта світу може бути більш детальною, ніж скрізь.

  Те ж стосується і панорамних зображень – на деяких вулицях, охоплених програмою зйомки території, вони є, на інших можна побачити тільки знімок із супутника і карту.

  Також вам може бути корисно прочитати:

 • ТОП-4 найкращих навігаторів для Андроїд
 • Яндекс новини, перекладач, гроші, картки – повний фарш
 • повернутися до меню ^

  Розвиток сервісу

  Сервіс Google, на якому в онлайн-режимі видна земля і інші об'єкти, почав роботу в 2005 році. Хоча спочатку супутникових карт не було – але вже до 2006 року служба не тільки поширилася по всій планеті, але і стала доступна в якості додатка для смартфонів.

  В наступному році вийшла вдосконалена версія Гугл Мапс з прив'язкою до місцевості з допомогою GPS-модуля. А ще через деякий час програма пропонувалася для мобільних пристроїв, що працюють на Windows, ОС БлэкБэри, Android і iOS.

  Рекламний блок