Помилка ініціалізації додатка Adobe Flash Player

Рекламний блок

oshibka-initsializatsii-prilozheniya-adobe-flash-player-chto-delat

Помилка ініціалізації додатка Adobe Flash Player може виникати при різних обставинах, але зазвичай користувачі з нею стикаються в той момент, коли система повідомляє про чергове оновлення утиліти. Користувач натискаємо на кнопку «Оновити» і... Все вірно, з'являється помилка.

У чому причина? Виявляється, все досить просто. При оновленні скачується не повний файл для установки флеш плеєра, а лише інсталятор - невелика утиліта, яка завантажує файл з сервера. По всій видимості виникає проблема при завантаженні основного файлу і система видає помилку.

Що робити? Потрібно всього-то оновити флеш плеєр вручну. Для цього зайдіть на офіційний сайт Adobe і завантажте Flash Player (для скачування буде доступна остання версія плеєра).

Установка його найпростіша - завантажуйте файл і робите пару кліків мишкою.

Існує й інша помилка, яка виникає при спробі оновити (а нерідко - і встановити) Flash Player. В цьому випадку порядок дій буде дещо іншою - спочатку потрібно буде видалити стару версію флеш плеєра з комп'ютера, і тільки потім встановити його нову версію. Про видалення флеш плеєра я в подробицях розповідав раніше, тому нагадаю лише, що видалити Flash Player краще всього за допомогою фірмової утиліти Uninstall Flash Player.

Але навіть у цьому випадку необхідно видалити вручну файли і папки, які залишаться після видалення плеєра. Все це повинно допомогти впоратися з виникає помилкою помилкою.

Рекламний блок