Як в Total Commander зняти захист від запису?

Рекламний блок

Здрастуйте, шановні передплатники і гості нашого блогу! У сьогоднішній статті мова піде про одну з поширених помилок, з якою можна зіткнутися в програмі Total Commander. Суть помилки полягає в появі віконця з повідомленням «Помилка! Не удалется записати. Зніміть захист від запису!». Вона може виникати при різних умовах.

Приміром, у нашому випадку, помилка з'явилася після невдалої спроби підключитися до сервера FTP. А взагалі, причини появи можуть ховатися як в самій програмі, так це можуть бути і будь-які зовнішні фактори.

total commander снимите защитуСнимиПокопавшись у різних причинах, вивчивши роботу програми були виявлені і винуватці. Ними виявилися файли з розширенням .ini (що б побачити такий файл, його потрібно ввімкнути відображення), розташовані в тій же папці, що й інші файли даної програми. У властивостях " такого файлу стояла позначка «тільки для читання» і з-за цього неможливо що-небудь записати.

Прибираємо захист від запису в Total Commander

Існує декілька простих способів для зняття захисту від запису. Ми розглянемо їх по порядку.


Спосіб 1. Запуск Total Commander з правами адміністратора

Він стане в нагоді у випадку одноразової налаштування підключення до сервера FTP, або при необхідності встановити відповідний параметр в налаштуваннях програми. Запустіть Total Commander з правами адміністратора. Для цього зробіть клік правою кнопкою мишки по значку програми і виберіть відповідний пункт. З такими правами відкриється можливість робити зміни в налаштуваннях і виконувати нові підключення до сервера FTP.

Запуск от имени администратораВи можете навіть зробити автоматичний запуск програми з правами адміністратора. Що б отримати такий ефект, зробіть знову клік правою кнопкою, але тільки в цей раз виберіть «Властивості». Відкриється невелике віконце у ньому виберіть розділ сумісності і в самому низу установіть прапорець біля рядка «Виконання програми від імені адміністратора». Після цього збережіть виконані налаштування натисканням кнопки «Застосувати».

Виполнять программу от именни Администратора Після таких налаштувань, програма буде весь час виконувати запуск з правами адміністратора. Завдяки цьому можна уникнути проблеми з захистом від запису.

Спосіб 2: Зміна прав доступу у файлі конфігурації Total Commander.

Відкрийте «Мій комп'ютер», далі розкрийте диск (або інший локальний диск, на якому встановлена система). В папці Program Files, відкрийте каталог Total Commander'a.

Безопасность файла wincmd.iniВ ньому потрібно знайти файл з ім'ям wincmd.ini. По цьому файлу потрібно зробити клік правою кнопкою мишки і вибрати «Властивості». В наступному віконці перейдіть в розділ Безпеки. У розділі Груп і користувачів потрібно вибрати Користувачів і натиснути на кнопку «Змінити. У вікні дозволів вибрати користувачів і встановіть прапорці для повного доступу. Після цього зберігаєте всі виконані зміни і можете перевіряти роботу програми.

Изминение прав доступа на файл wincmd.iniВсе повинно нормально заробити. Якщо ж помилка все одно з'являється, то спробуйте виконати ті ж самі дії з файлом wcx_ftp.ini. Він знаходиться в тій самій папці.

Рекламний блок