Як включити або відключити відновлення системи Windows 7

Рекламний блок

Перш, ніж читати цю статтю, рекомендую прочитати про контрольну точку відновлення, а також про відновлення системи з контрольної точки. Точки відновлення створюються в одному з розділів жорсткого диска, за умови, що відновлення системи включено на цьому диску. Точки відновлення можуть займати досить великий дисковий простір. У даній статті ми розберемося, як включити або відключити відновлення системи на певному розділі жорсткого диска. Для цього ніякого додаткового софта встановлювати не потрібно і робиться все досить просто.

Натискаємо «Пуск – Панель управління»

Как отключить восстановление системы в Windows 7

Ставимо «Перегляд: Дрібні значки» і клацаємо за пунктом «Система».

У вікні зліва клацаємо за пунктом «Захист системи».

Тепер у віконці ми можемо спостерігати список розділів жорсткого диска, навпроти кожного з яких стоїть позначка, включено чи відновлення системи чи ні. Для того, щоб його включити, необхідно вибрати розділ жорсткого диска і натиснути на кнопку «Налаштувати».

Как включить восстановление системы в Windows 7

В наступному вікні необхідно поставити перемикач у положення «Відновити параметри системи та попередні версії файлів».

Також вкажіть максимальний обсяг дискового простору, який буде використовуватися для точок відновлення. Коли виділене місце буде закінчуватися, то застарілі точки будуть видалятися. Нагадую, що ми і так можемо видалити точки відновлення системи, коли захочемо. Не варто виділяти для відновлення системи занадто багато місця.

Після натискаємо «Застосувати» і «ОК»

Для того щоб відключити відновлення системи на певному розділі необхідно зробити практично те ж саме.

Вибираємо розділ жорсткого і тиснемо на кнопку «Налаштувати»:

Ставимо перемикач в положення «Відключити захист системи» і тиснемо на кнопку «ОК»

На завершення хочеться додати, що краще не засмічувати системний диск З точками відновлення і взагалі відключити його на цьому розділі, а включити на іншому, наприклад D.

Дивимося відео по темі:

Рекламний блок