Індекс продуктивності Windows 7

Рекламний блок

В операційній системі Windows 7 існує такий параметр, як індекс продуктивності. За допомогою даного параметра операційна система оцінює так сказати здатності заліза, яке встановлено на нашому комп'ютері. Коливається даний індекс від 1.0 до 7.9.

Як же подивитися індекс продуктивності. Для цього натискаємо «Пуск – Панель управління»

Индекс производительности Windows 7

Система і безпека (необхідно встановити «Перегляд: Категорія»):

У наступному вікні натискаємо на посилання «Перевірка індексу продуктивності Windows»:

Як видно з скріншота оцінки ставляться кожної складової (жорсткого диска, оперативної пам'яті, відеокарти), а загальна оцінка не виводиться як середнє арифметичне, а щодо найменшою оцінкою.

У мене стоїть оцінка 3.9, тому що я використовую потужну вбудовану відеокарту. Такої продуктивності в принципі цілком вистачає для роботи. Взагалі індекс продуктивності для роботи за комп'ютером може коливатися від 3.0 до 5.0, якщо ваша робота не передбачає якихось складних обчислювальних процесів і не пов'язана з комп'ютерною графікою.

Якщо індекс менше 3-х, то працювати буде некомфортно, комп'ютер буде гальмувати дуже сильно.

Якщо ви хочете грати в серйозні ігри, то розраховуйте на максимальний індекс продуктивності, а так взагалі починати грати можна на індекс продуктивності більше 5-ти.

Як же підвищити індекс продуктивності Windows 7. Потрібно замінити ту комплектуючу, яка «тягне всю команду вниз». В моєму випадку індекс збільшиться, якщо я заміню відеокарту на більш потужну. Якщо у вас низька оцінка стоїть навпроти пам'яті, то потрібно додати пам'яті.

Дивимося відео по темі:

Рекламний блок