Як прибрати і відновити панель завдань внизу екрану?

Рекламний блок

kak-ubrat-i-vosstanovit-panel-zadach-windows-7

Панель завдань Windows - це та сама смужка, яку ви можете бачити у нижній частині сторінки, коли запускаєте комп'ютер. Дане рішення можна сміливо назвати геніальним. Чому? Справа в тому, що на панелі завдань зібрані такі важливі параметри, як час і дата, іконки певних програм чи завдань (антивірус, поточний мову розкладки, доступ до мережі і. т. д) і, звичайно ж, кнопка «Пуск». Скажу навіть більше - на панель завдань, ви можете сміливо додати іконки програм для швидкого доступу. Це може бути, наприклад, іконка браузера або якої-небудь програми типу Word або Excel.

Однак далеко не всі користувачі вважають, що ця панель зручна, а тому всіляко прагнуть від неї позбутися. З простих способів існує тільки один можливий - це скористатися стандартною опцією Windows, яка дозволяє приховувати панель завдань, але не повністю. Іншими словами, панель прибирається, але як тільки ви наводите курсор миші на те місце, де вона повинна бути, панель тут же з'являється. Просто і зручно.

Для активації функції наведіть курсор мишки на панель задач і натисніть праву клавішу, а потім виберіть «Властивості».

Перед вами з'явиться вікно властивостей панелі завдань і меню «Пуск». У ньому поставте галку поруч з пунктом «Автоматично приховувати панель завдань». Потім натисніть ОК.

А ось як у мене виглядає головна сторінка Яндекса з прибраній панеллю. Непогано, чи не так? До речі, відновлення панелі відбувається в зворотному порядку.

Чи є мінуси? Мабуть. Якщо комп'ютер не дуже потужний, то при виконання деяких завдань панель при наведенні курсору миші може з'являтися з затримкою в секунду, а то й кілька. В іншому мінусів помічено не було.

Також мною була виявлена інформацію, що є спеціальна програма під назвою Hide Tray. Сенс в тому, що якщо її додати в папку автозавантаження, то вона за замовчуванням буде прибирати панель завдань. Щоб її відновити, треба натиснути на клавішу Windows на клавіатурі. При наведенні мишки працювати вона не буде. Проблема тільки в тому, що працюючу програму під Windows 7 мені знайти не вдалося, а перевірити її працездатність на XP не було можливості, на жаль.

Рекламний блок