Як поставити пароль на браузер

Рекламний блок

Як відомо, для того щоб зайти в Інтернет, потрібна така програма, як браузер. Саме за допомогою нього ми відкриваємо різного роду сайти, спілкуємося з друзями в соціальних мережах і т. д. Користуючись браузером потрібно враховувати такий фактор, як безпека. У зв'язку з цим ми сьогодні розглянемо, як поставити пароль на браузер.

Для чого це потрібно. Ну, давайте уявимо собі ситуацію, коли ви сидите в офісі, де крім вас є ще людина 5-10. А ви не хочете, щоб хтось читав Вашу переписку Вконтакте небудь бачив, з яких сайтів ви ходите і т. д.

Мова в даній статті піде про двох самих популярних браузерах, розробники яких подбали про безпеку і зробили можливим встановлення на них пароля на вхід.

Як поставити пароль на Mozilla Firefox

1. Запускаємо браузер і відразу ж встановлюємо розширення Master Password , перейшовши за посиланням: https://addons.mozilla.org/ru/firefox/addon/master-password/?src=api:

Как поставить пароль на Mozilla Firefox

2. Після того, як розширення встановлено, заходимо в налаштування браузера, як показано на скріншоті:

Как поставить пароль на браузер

3. Переходимо у вкладку «Захист» і ставимо галочку навпроти пункту «Використовувати майстер-пароль»:

4. Придумуємо пароль і пишемо його в поле «Введіть новий пароль» і «Повторіть пароль». У вкладці «Запуск» ставимо галочку біля пункту «Запитувати пароль при запуску».

За замовчуванням авто-вихід коштує 60 секунд. Можете її збільшити або взагалі прибрати галочку з цього пункту.

Тиснемо «ОК»:

5. Перезапускаємо браузер і перевіряємо. Дійсно, ми не можемо в нього потрапити, поки не введемо встановлений нами пароль:

Дивимося відео по темі:Як поставити пароль на Google Chrome.

1. Встановлюємо розширення LockPW. Для цього переходимо за посиланням https://chrome.google.com/webstore/detail/lockpw/pcddogkbbapgikkkbjaipefkbmlbofio

Как поставить пароль на Google Chrome

2. Браузер нас запитує, а чи справді ми хочемо встановити дане розширення. Ми погоджуємося, натиснувши на відповідну кнопку:

3. У нас встановилося розширення. Щоб воно працювало коректно, достатньо просто його налаштувати. Нас про це нагадує спливла віконце в браузері. Тиснемо «ОК».

4. Нам пропонують дозволити використовувати LockPW в режимі інкогніто:

Якщо хочете, то можете це зробити, перейшовши за посиланням у підказці і встановивши галочку навпроти відповідного поля:

5. Читаємо інструкції, якщо хочемо і тиснемо кнопку «Далі»:

6. Тепер найцікавіше. Вводимо придуманий нами пароль і натискаємо на кнопку «Зберегти»:

7. Перезапускаємо браузер і перевіряємо. Дійсно у нас запитують пароль, без якого ми не зможемо потрапити в браузер:

Також у цього розширення є дуже хороша функція. Щоб заблокувати доступ до браузеру вам не обов'язково його вимикати. Досить просто на новій вкладці клікнути правою кнопкою миші і вибрати пункт «LockPW»:

Вибрали цей пункт і все, можете йти по своїх справах, вашим браузером ніхто не скористається.

Дивимося відео по темі:Як поставити пароль на Яндекс-Браузер.

Так точно так само як і на Хром. Один в один, тому я цей пункт навіть описувати не буду, просто почитайте трохи вище і все.

Ось і все, сьогодні ми розглянули, як поставити пароль на Google Chrome і Mozilla Firefox. На жаль розробниками Браузера Опера і ця функція не передбачена і їх доводиться паролити як звичайні exe файли.Рекламний блок