Як збільшити файл підкачки в Windows 7 і 8?


kak-izmenit-fayl-podkachki-na-windows-7-8

Якщо ви питаєте, як збільшити файл підкачки, значить, напевно знаєте що це таке. Тим не менш, на всяк випадок я розповім, що ж це за файл таке і навіщо він потрібен.

Отже, файл підкачки - це файл на жорсткому диску комп'ютера, який використовується операційною системою для збільшення доступної фізичної пам'яті. Коли операційній системі не вистачає пам'яті, вона звертається за допомогою до вказаного файлу і зберігає в ньому дані, яких не вистачає фізичної пам'яті. При цьому важливо знати, що деякі програми та компоненти системи використовують файл підкачки навіть у тому випадку, якщо фізичній пам'яті предостатньо.

Збільшити розмір файлу підкачки зазвичай коштує тим користувачам, у яких обсяг оперативної пам'яті становить 1-2 Гб. Втім, в деяких випадках його рекомендується збільшити, навіть якщо обсяг пам'яті становить 4-8 Гб.

Інструкція

Хочу відразу зазначити, що дана операція ідентична що в Windows 7, що в Windows 8.

Для початку знайдіть на робочому столі значок «Комп'ютер». Якщо ви його не знайшли, тоді натисніть кнопку «Пуск» і в правій частині вікна буде потрібний нам значок. Натисніть на нього правою кнопкою миші і в меню виберіть «Властивості».

Відкрилося вікно. У лівій його частині знаходиться невелике меню. В ньому виберіть пункт «Додаткові параметри системи».

Перед вами з'явилося невелике вікно з різними налаштуваннями. Виберіть вкладку «Додатково» та натисніть кнопку «Параметри» в розділі «Швидкодія».

Знову відкрилося невелике вікно. У ньому потрібно вибрати вкладку «Додатково», а вже на ній клацнути на кнопці «Змінити».

Якщо стоїть галочка поруч зі словами «Автоматично вибирати обсяг файлу підкачки», зніміть її.

Після того, як галочка буде знята, ви зможете поміняти розмір файлу, натиснувши на «Вказати розмір», наприклад:

Натисніть ОК. Після цього система запропонує перезавантажити комп'ютер, що б зміни вступили в силу. Ви можете погодитися, а можете залишити це дія на потім.

Ви також можете перенести файл підкачки на інший диск. Для цього натисніть на диск, який обрала система, і поставте галочку «Без файлу підкачки».

Натисніть на кнопку «Задати». З'явиться попередження. Погодьтеся з ним.

Потім виберіть диск і виберіть необхідний обсяг файлу підкачки.

Таким чином ми збільшив обсяг файлу підкачки.