Як поставити галочку ВКонтакте?

Рекламний блок

kak-postavit-galochku-vkontakte

На моєму сайті є кілька статей, присвячених соціальній мережі ВКонтакте. Так от, до деяких з них задають не мають до теми питання, на які я періодично відповідаю. Сьогодні саме такий випадок і я розповім про те, як поставити галочку біля свого імені.

Отже, для початку давайте визначимося, що це взагалі таке. Галочка - це своєрідна верифікація, тобто підтвердження того, що користувач, якого ви бачите, є реальною людиною, а не черговим фейком. Необхідність у верифікації з'явилася після того, як у соцмережі почали виникати сотні і тисячі фейків популярних користувачів. А оскільки адміністрації не в силах боротися з фейками, то просто вирішила зробити верифікацію, яку можна пройти за власним бажанням.

Треба зауважити, що далеко не у всіх користувачів можна побачити цю галочку, в тому числі навіть у зірок. Чому? Тому що потрібно підтвердити свої дані, що робить далеко не кожен користувач. Але деякі все ж надають документи в адміністрацію ВК. Візьмемо, наприклад, Дмитра Медведєва, нині прем'єр-міністра РФ. Ось його сторінка:

Як ви можете помітити, аккаунт Дмитра Анатолійовича підтверджений, про що символізує галочка, так що зайшовши на його сторінку, ви завжди можете бути впевнені в тому, що вона належить саме прем'єр-міністру дмитру Медведєву, а не якого-небудь чергового клону.

Само собою, користувачі відразу ж захотіли отримати і собі таку галочку, ось тільки зробити цього не можна. Справа в тому, що верифікації піддаються тільки популярні особистості. У чому ж полягає ця популярність? Людина має бути відомим, а в якості критеріїв популярності може виступати:

 • Стаття у Вікіпедії.
 • Присутність на різних інтернет-майданчиках.
 • Цитованість в засобах масової інформації.
 • Але навіть якщо ви, скажімо, відомим співаком, який постійно з'являється на екранах телевізора і про який пишуть усі ЗМІ, це зовсім не означає, що ви отримаєте жадану галочку. Причина проста - необхідно стежити за своєю сторінкою. Ось що написано в правилах:

 • Необхідно, що б сторінка була чистою. В даному випадку мова йде про некоректних висловлюваннях і спам, який не повинен бути присутнім на вашій стіні. Що б не пропускати спам, необхідно модерувати свою сторінку, а ще краще - зробити премодерацію і пропускати тільки «чисті» коментарі.
 • Треба, що б власник користувався своєю сторінкою, оновлював. Якщо він заходить на неї раз в рік і то випадково, то зрозуміло, що адміністрація не стане його верифікувати.
 • Сторінка повинна бути заповнена цікавою інформацією, мають бути фотографії і відеоролики (якщо є така можливість).
 • Кількість друзів не повинно перевищувати кількість передплатників.
 • Якщо ви дотримуєте всі ці правила і ви - особистість відома, то можете сміливо звертатися в саппорт ВК. Можливо, ваша заявка буде схвалена. Дерзайте.

  Рекламний блок