Avant Browser — хороша альтернатива популярних браузерів

Рекламний блок

Avant Browser – це чудовий web-браузер, призначений для активного і комфортного використання інтернет ресурсів. Головна перевага програми полягає в його простоті. Більш досвідчені користувачі досить часто порівнюють браузери по швидкості завантаження і швидкості роботи. Але є й такі, які просто не звертають на ці дрібниці свою увагу, для них важливо лише одне – встановити додаток і почати подорожувати просторами глобальної мережі інтернет. Саме для таких людей, Avant підійде в першу чергу: він простий в роботі, простий в установці і надає безліч різних налаштувань.

Утиліта показала чудову швидкість запуску і завантаження сторінки, але при цьому Avant навіть не намагається скласти конкуренцію браузеру, представленому корпорацією Google – Chrome. Насправді, його функціональні можливості досить схожі зі знаменитим Internet Explorer. Навіть працюючи одночасно з 10-ю вкладками, система персонального комп'ютера зовсім не підвантажується. По швидкості розглянутий браузер трохи перевершує Internet Explorer 8-ї версії, а ось більш новим, трохи поступається. Так само варто відзначити, що Avant чудово взаємодіє з операційною системою Windows 8 і Windows 10 .

Avant Browser — лаконічно і швидко

Інсталятор програми має невелику вагу, всього 4 мегабайта. Під час роботи одна відкрита вкладка, в середньому, використовує близько 12 мегабайт оперативної пам'яті. Таким чином, дану програму можна використовувати навіть на слабких ПК, звісно якщо одночасно не завантажувати його безліччю відкритих вкладок.

Автори відчули свій проект на безлічі ноутбуків і персональних комп'ютерів, результат був приголомшливий, браузер показав відмінну роботу з Flash, завдяки чому можна здійснювати перегляд відео з будь-якого web-ресурсу. Остання версія програми в змозі працювати на движках Webkit, Gecko і Trident, таким чином вона поєднує в собі найпопулярніші браузери, а саме: Chrome, Firefox і Internet Explorer.


Функція розділеного виду досить корисна, вона надає можливість одночасно на одному екрані виводити два сайту. Завдяки цьому, користувач зможе читати цікаву інформацію і переглядати улюблений серіал. Особливо дивує функція під назвою «Жести мишею», яка працює наступним чином: затиснувши праву кнопку мишки, движете нею по дисплею. Для використання доступна величезна кількість, які в додаток можна налаштувати на свій лад. Природно, до цієї функції потрібно буде трохи звикнути, але потім від неї неможливо відмовитися.

Крім цього браузер надає можливість здійснювати завантаження аудіо і відеофайлів. Це досить корисна функція. Практично у всіх браузерах для цього необхідно встановлювати різні додатки, в той час як у Avant все вже встановлено. Основна особливість утиліти полягає в низькому споживанні ресурсів і пам'яті. Враховуючи ці факти, починаєш розуміти, що браузер створювався дуже досвідченими програмістами. Додаток створено мовою програмування Delphi. Крім усього сказаного, розробникам вдалося помістити в нього безліч популярних технологій, типу правильне використання технології Ajax і захист від витоку інформації.

Як і у більшості сучасних браузерів, Avant оснащений системою блокування реклами. Спостерігаються лише поодинокі випадки, коли рекламі вдалося з'явитися на робочій області, в основному це ставитися до російських рекламам. Під час роботи, користувачам надана можливість змінити зовнішній вигляд утиліти, все доступно дванадцять варіантів обкладинок. А головна особливість полягає в тому, що вони не схожі один на одного, а також мають красивий і лаконічний вигляд.

Avant Browser скачать

Функції і ключові особливості браузера Avant

  • Наявність функції, яка відповідає за блокування спливаючих вікон і реклами;
  • Не потребує великої використання системних ресурсів, це також стосується і пам'яті;
  • Доступна можливість використовувати приватний режим;
  • Доступна можливість використання трьох движків на вибір, а саме: Firefox, Chrome і Internet Explorer;
  • Під час роботи зависання однієї сторінки не може призвести до повного зависання всього браузера;
  • Доступна функція, що забезпечує підтримку жестів миші;
  • Наявність вбудованого багатопотоковий менеджера завантажень;
  • Здійснення блокування ActiveX, картинок, флеш і мультимедійного контенту;
  • Наявність вбудованої читалки для новин Atom і RSS.
  • Рекламний блок