Як налаштувати пошук в Opera

Рекламний блок

Останнім часом дуже великим попитом стали користуватися два браузера – це Chrome і Яндекс-браузер, але не варто списувати з рахунків наш старий добрий Opera, адже він залишається таким же швидким, досить зручним і надійним. У даній статті я хотів би розповісти про те, як налаштувати пошук в опері. Мова піде не про те, як поставити пошукову систему в якості головної сторінки браузера, а про те, як шукати інформацію в інтернеті за допомогою адресного рядка браузера, а також за допомогою експрес-панелі. Для тих, хто не знає, скажу, що адресна рядок – це поле в самому верху браузера, де у нас відображаються або ми вводимо адреси сайтів, на які хочемо потрапити, а експрес-панель знаходиться праворуч від неї так сказати для екстреного пошуку.

І так, починаємо розбиратися з пошуком в опері. Відкриваємо браузер, натискаємо на кнопку «Меню» в лівому верхньому куті і наводимо мишку на пункт «Налаштування»:

как настроить поис в опере

Тепер з випав списку ми вибираємо пункт «Загальні налаштування».

У меню налаштувань переходимо у вкладку «Пошук»

Тут ми бачимо список пошукових систем або служб пошуку, за допомогою яких можна шукати інформацію в нашій адресному рядку. Що ж означають ці літери навпроти кожної пошукової служби. А означають вони те, що якщо ви хочете пошукати що-небудь за допомогою певної пошукової служби, а не тієї, що стоїть за замовчуванням, то в цьому випадку необхідно спочатку вбити літеру, яка відповідає цій службі, а вже потім сам пошуковий запит і натиснути на клавішу Enter.

Давайте тепер спробуємо підкоригувати яку-небудь службу пошуку. Я вибираю Google, виділивши її лівою кнопкою миші, і натискаю на кнопку «Правка».

У цьому вікні ми можемо поміняти клавішу, яка відповідає пошуковику, а також його назву. Натискаємо на кнопочку «Детальніше».

Тут ми можемо вибрати дану службу, як пошук за умовчанням, а також використовувати службу, як пошук в експрес-панелі.

Якщо ми хочемо видалити яку-небудь службу зі списку, то просто виділяємо її і тиснемо на кнопку «Видалити».

Підтверджуємо наше відповідне рішення:

Можна в принципі і додати яку-небудь службу за допомогою однойменної кнопки, але я думаю, що це зайве, тому що всі основні пошукові системи в списку надані.Рекламний блок