Що робити, якщо на екрані з'явився спам-банер?

Рекламний блок

Написав admin. Опубліковано в рубриці Операційні системи

spambannerСпам-банери бувають різні, але суть їх одна - вони заважають нормальній роботі вашого ПК. Давайте розглянемо способи позбавлення від них.

Для початку спробуємо найпростіший спосіб:

Спосіб підходить, якщо банер не займає поверхня робочого столу повністю. Натисніть Ctrl Alt Delete і перегляньте запущені процеси, по одному відключаючи їх, починаючи з кінця списку. Коли знайдете банер, видалите його.


Другий спосіб полягає у відкаті системи назад на задану дату, коли дана проблема ще не постала. Справа в тому, що операційні системи періодично створюють точки відновлення стану. І через дану операцію відновлення на задану дату є можливість відкотитися до однієї із створених раніше точок. Зробіть відновлення через меню «Пуск» - «Усі програми» - «Стандартні» - «Службові» - «Відновлення системи».

Ну і третій спосіб: потрібно перейти на сайт безкоштовної підтримки антивіруса DrWeb. Для виконання цього способу, вам знадобитися інший комп'ютер.

Отже, пройшовши на сайт Безкоштовної підтримки антивіруса DrWeb www.drweb.com/xperf/unlocker/ , ви зможете пошукати код, який вимагає від вас Спам-банер. Код можна шукати як за номером телефону, вказаним на Спам-банері, так і по самому зображенню Спам-банера.

Рекламний блок