Як відновити сторінку в Однокласниках?

Рекламний блок

kak-vosstanovit-stranitsu-v-odnoklassnikah

На поточний момент соціальна мережа "Одноклассники" є друга по популярності після ВКонтакте в нашій країні. Незважаючи на феноменальний успіх і зручність використання, багато користувачі даного сайту досі не знають, що робити, якщо виникла та або інша ситуація. Сьогодні я хотів би розповісти про те, як відновити сторінку при виникненні різних ситуацій.

Причини втрати сторінки

Давайте одразу визначимося, в яких саме випадках вам необхідно буде відновити власну сторінку:

 • Ви самостійно її видалили.
 • Адміністрація Однокласників заблокувала ваш профіль.
 • Сторінка була зламана.
 • Ви просто забули логін і/або пароль.
 • Це основні ситуації, з якими чого все стикаються члени соціальної мережі. А тепер я докладно розповім, що робити в кожному із наведених вище випадків.

  Користувач самостійно видалив свій аккаунт

  Не так давно я розповідав, як видалити свій профіль з Однокласників. Зробити це зовсім неважко, однак як відбувається сама процедура, знають небагато. Ймовірно, це зроблено не тільки для того, що б утруднити видалення сторінки, але і для того, що б користувач випадково її не видалив, адже профіль відновити неможливо. Так-так, ви не помилилися: якщо зважилися видалити сторінку, то відновити її ніяк не вийде, навіть якщо ви звернетеся в службу підтримки. Ось що з цього приводу говорить адміністрація проекту:

  При видаленні профілю назавжди стирається не тільки особиста інформація, але і фотографії, коментарі, оцінки, листування з друзями, групи, які ви створювали, досягнення в іграх і багато іншого.

  Відновлення видаленого профілю неможливо.

  Що ж робити? Залишається тільки одна можливість - створення нового профілю з наступним наповненням його інформацією.

  Адміністрація Однокласників заблокувала профіль

  У разі, якщо профіль заблоковано адміністрацією Однокласників, то зайти в нього ви не зможете. Останнім часом дуже надходять запитання такого плану - що робити в подібних випадках? Насправді сам процес зовсім не складний, проте займає деякий час. А тепер пройдемося по пунктах.

 • Першим ділом заходимо на сайт Однокласників.
 • На головній сторінці в нижній її частині є невелике меню. Знайдіть розділ «Регламент» і клацніть по посиланню.
 • Після цього перед вами відкриється регламент сайту. Якщо є бажання, можете почитати його, якщо ж ні, тоді скроллим сторінку в самий низ. Тут ви побачите посилання «Звернутися в службу підтримки», на яку вам необхідно буде клікнути.
 • Відкрилося вікно для звернення в службу підтримки Однокласників. Вам необхідно заповнити всі вказані поля: логін, ім'я і прізвище, вік, місто проживання, e-mail, на який зареєстрована прізвище, а також e-mail для зв'язку з вами (він може бути ідентичний, якщо доступ до нього), тема звернення («Профіль заблоковано або видалений») та опис проблеми. Не забудьте, що дані треба писати ті ж самі, що вказані у вашому профілі.
 • Після того, як буде заповнена анкета, вам необхідно натиснути на кнопку «Відправити повідомлення». Власне, на цьому все. Тепер вам доведеться чекати відповіді адміністрації ресурсу, який прийде на вказану адресу електронної пошти. Можливо, вас попросять пред'явити докази того, що це саме ваш профіль (наприклад, попросять сфотографуватися з паспортом в руці). Строк, протягом якого слід чекати листа, може становити як кілька годин, так і декілька днів.
 • Сторінка була зламана

  На превеликий жаль, соціальні мережі повні різного роду шахраїв і зловмисників, які намагаються заробити на чужій біді. Однокласники, як, втім, і будь-яка інша соц.мережа, від цього не захищені.

  Одним з найбільш відомих способів шахрайства є крадіжка профілю користувача. Виникає питання - навіщо? Таким чином зловмисники починають розсилати спам вашим друзям, в якому, наприклад, пропонують пройти шкідливої посиланню, після чого користувач може занести собі на комп'ютер вірус або троян. У деяких випадках пропонується завантажити якийсь файл, який також виявляється шкідливим і може заблокувати робочий стіл, а що б його нібито розблокувати, потрібно відправити платне СМС-повідомлення. Загалом, шахраї не дрімають і значно ускладнюють наше життя.

  Як тільки адміністрація Однокласників виявляє незвичайну активність аккаунта, наприклад, ту ж розсилку спаму, то першим ділом вона блокує обліковий запис користувач, не вдаючись в подробиці, сам він розсилав цей спам або його профіль банально розкрили. Це нормальна практика, властива навіть закордонним соціальних мереж. Однак у багатьох випадках блокування не відбувається з тієї простої причини, що деякий час після крадіжки даних від аккаунту (чи то пак логіна і пароля) жодної підозрілої діяльності не спостерігається. При цьому сам користувач банально не можете потрапити на свою сторінку, так як дані для доступу не підходять. Як бути? Потрібно відновити пароль.

 • Заходимо на головну сторінку сайту Однокласники і бачимо віконце для введення даних для входу. Тут же знаходиться посилання «Забули пароль?», на яку і потрібно клікнути.
 • Клікнувши на посилання, ви потрапите на сторінку для відновлення доступу. Тут вам буде запропоновано ввести свій логін, адресу електронної пошти або номер телефону, на який був зареєстрований аккаунт. Також необхідно ввести каптчі.
 • Після виконаної операції на пошту або на мобільний телефон прийде код, який потрібно ввести в спеціальну форму. Якщо він був введений вірно, то ви зможете змінити пароль від аккаунта на інший. Не забудьте його де-небудь записати, тільки не зберігайте в браузері, звідки його може вкрасти троян.
 • Цей спосіб не в повній мірі підходить і для тих випадків, коли ви банально забули пароль свого облікового запису.

  *****

  На цьому все. Нічого складного в процедурі немає, особливо якщо ви будете слідувати за вказаними мною пунктів. Свої питання до статті ви можете задавати за допомогою коментарів.

  Рекламний блок