Як відновити видалені листи в Яндекс.Поштою?

Рекламний блок

vosstanovlenie-udalennyih-pisem-v-yandeks-pochte

Без електронної пошти сьогодні нікуди. Хочеш зареєструватися на форумі? Надайте адресу e-mail. Потрібно відправити повідомлення партнеру по бізнесу? Будь ласка - це можна зробити за допомогою електронної пошти. Загалом, власний електронний поштовий ящик - річ життєво необхідна, з якої, однак, іноді трапляються неприємності, причому найчастіше з вини її ж власника. Наприклад, видаляєш листи, а потім з'ясовується, що в одному з них була важлива інформація. Зрозуміло, перше питання, яке виникає, звучить приблизно так - чи можна відновити видалені листи? Сьогодні розглянемо приклад на основі Яндекс.Пошти.

Як і в будь-якому іншому поштовому сервісі, в Яндекс.Пошті можна взяти і просто так видалити листи - вони обов'язково переходять у розділ видалених листів. Ось вам приклад: ми бачимо листи в папці «Вхідні».

Видаляємо їх. Він опиняються в папку «Видалені».

Зроблено це, як ви могли здогадатися, не просто так, а для того, що б користувач, у разі чого, завжди міг відновити видалені листи. Тому якщо ви видалили лист з папки «Вхідні», то обов'язково загляньте в папку «Видалені», до Речі, листи в цій теці автоматично видаляються лише через 31 день.

Якщо ви вже встигли видалити повідомлення з папки «Видалені», то відновити листи у вас не вийде. Навіть якщо ви напишіть листа в службу підтримки Яндекс.Пошти, то отримаєте відписку, в якій вам напишуть, що листи відновити вже неможливо. А ось якщо стався злом пошти, в результаті чого були втрачені листи, то можна сподіватися на допомогу з боку поштової служби. Відгуки в інтернеті запевняють, що в разі злому служба підтримки може відновити всі листи на певну дату. Так це чи ні, точно сказати не можу, але оскільки було знайдено не один подібний відгук, написаному варто повірити. І перевірити.

До речі, з деяких пір в Яндекс.Поштою ви можете побачити від кого вам приходили листи (часто навіть ip-адреса відправника показаний). Для цього натисніть на шестірню і виберіть пункт «Безпека».

Потім - «Журнал відвідувань».

Ви побачите всі дії в пошті і вхідні листи.

Дані цього розділу не видаляються, так що навіть зловмисник нічого не зможе з ними зробити.

Рекламний блок