Як дізнатися MAC-адресу роутера

Рекламний блок

У цій статті ми розглянемо кілька способів, які допоможуть Вам дізнатися MAC-адресу роутера.

Найчастіше, користувачі задаються питанням – як можна дізнатися MAC-адресу роутера – коли підключають до роутера Інтернет-кабель, але доступ в Інтернет при цьому пропадає. Справа в тому, що деякі Інтернет-провайдери роблять прив'язку не по логіну і паролю, а саме по MAC-адресою. Враховуючи, що раніше кабель Інтернету був підключений безпосередньо до комп'ютера, а тепер до роутера, MAC-адреси у провайдера не збігаються.

Вирішити цю проблему дуже легко: дізнайтеся MAC-адресу роутера, зателефонуйте своєму Інтернет-провайдера і продиктуйте його. Після цього, протягом 10-15 хвилин, у Вас з'явиться доступ в Інтернет.

Дивимося на сам роутер

Найлегший спосіб, як можна дізнатися MAC-адресу – це подивитися на сам роутер. Для цього перевертаємо його до себе дном і дивимося на наклейку. В якості прикладу, покажу, де шукати потрібну напис на роутерах D-Link і TP-Link. Ще можна подивитися на коробку, деякі виробники роутерів клеять на неї наклейку з характеристиками.

На роутер TP-Link знайдіть рядок MAC.

Как узнать MAC-адрес роутера

На роутері D-Link повинно бути написано MAC ID.

Для роутерів від інших виробників все буде точно так само. Шукаєте рядок підписану або MAC, або MAC ID, або MAC Address.

Якщо з якої-небудь причини наклейка на дні відсутній або Ви вже самостійно змінювали MAC-адресу, переходимо до наступного пункту.

Заходимо в налаштування роутера

Подивитися налаштування роутера можна в Інтернеті. Ви можете прочитати докладну статтю про це на сайті, перейшовши за посиланням.

Спочатку вводимо в адресний рядок браузера 192.168.0.1 або 192.168.1.1. Це залежить від роутера, спробуйте і те, і те. Відкривається сторінка авторизації. Тут потрібно ввести «Логін» і «Пароль», за замовчуванням для того й іншого це admin. Якщо Ви змінювали пароль або логін – вводьте їх. Далі натисніть «Вхід».

Відкривається стартова сторінка налаштувань роутера. У прикладі розглядається роутер D-Link, для нього MAC-адресу написаний на стартовій сторінці. Якщо у Вас не так, пошукайте його на вкладці «Статус»/«Status».

Думаю, у Вас вийшло дізнатися MAC-адресу роутера. Як бачите, складного в цьому нічого немає.Рекламний блок