Включаємо в закладки Opera починаючи з версії 15.0

Рекламний блок

Прогрес не стоїть на місці і програмне забезпечення кожен день по-новому розвивається. Іноді, нововведення виявляються дуже вдалими і корисними, в інших випадках, їх успіх не надто великий. Так і з розвитком браузера Opera, іноді нові особливості інтерфейсу приводять у замішання користувачів, які звикли до старого оформлення. Починаючи з п'ятнадцятою версії, в цьому інтернет браузері відсутні закладки.

vklyuchaem-zakladki-v-opera-nachinaya-1Можливо, деякі користувачі вже встигли почати турбуватися з цього приводу. Але насправді все не так вже й жахливо. Все ж у браузері залишилася така функція і закладки можна активувати вручну. Закладки в нових версіях відрізняються, але працювати з ними цілком зручно. До речі, не варто їх плутати з «Скарбничкою», це трошки інше. Приміром, в закладках можна створювати додаткові папки. Так що не поспішайте міняти свій браузер, зараз ми все виправимо!

Як повернути закладки нової версії браузера Opera?

Якщо використовуєте двадцяту версію браузера або новіша), то все можна поправити буквально в два кліка. Відкриваєте основні налаштування і в розділі Інтерфейсу користувача встановлюєте прапорець навпроти напису: «Показувати панель закладок».

vklyuchaem-zakladki-v-opera-nachinaya-2Якщо у Вас більш ранній браузер, то все робиться так:


Після запуску браузера, в адресному рядку набираємо Opera:flags і натискаємо клавішу «Enter».

vklyuchaem-zakladki-v-opera-nachinaya-3Тим самим ми потрапимо в Експериментальні установки. Знайдіть розділ Quick access bar. Враховуючи те, що тут дуже багато налаштувань, ми можемо полегшити собі завдання, натиснувши одночасно Ctrl F і в пошуку набравши назву цього розділу.

vklyuchaem-zakladki-v-opera-nachinaya4У цьому розділі необхідно розгорнути невелике меню і вибрати параметр «Включено».

vklyuchaem-zakladki-v-opera-nachinaya-5Після цього закрийте та знову запустіть браузер.

vklyuchaem-zakladki-v-opera-nachinaya-6


До речі, постарайтеся більше не виконувати жодних змін серед цих налаштувань, тому що деякі з них можуть привести до нестабільної роботи браузера.

При наступному запуску, вгорі з'явиться панелька закладок.

vklyuchaem-zakladki-v-opera-nachinaya-7В принципі тут все досить зрозуміло. Створити нову закладку, зайдіть на сайт, який хочете зберегти і натисніть на плюсик, після чого на «Зберегти».

vklyuchaem-zakladki-v-opera-nachinaya-8Тут же можна створювати папки закладок. Щоб редагувати папки, так і самі закладки, зробіть клік правою кнопкою миші по панелі/закладці/папці і виберіть потрібний параметр.

vklyuchaem-zakladki-v-opera-nachinaya-9

Після активації закладок в експериментальних установках, їх можна буде включати і вимикати в звичайних установках браузера.

Зайдіть в звичайні налаштування.

vklyuchaem-zakladki-v-opera-nachinaya-10Тепер встановлюємо прапорець навпроти рядка «Показувати панель закладок».

vklyuchaem-zakladki-v-opera-nachinaya-11Ось таким не хитрим способом ми повернули собі закладки.

Перенесення закладок з старого браузера новий

З цією проблемою теж зіткнулося багато користувачів. Не дуже-то й просто перенести закладки з дванадцятої Opera більш нову. Зараз ми розглянемо спосіб, з допомогою якого можна дуже швидко переносити дані з будь-яких браузерів.

Експорт закладок за допомогою HTML файлу

Відкривши свій браузер, зайдіть в головне меню, після цього перейдіть в Інші налаштування, розгорніть пункт Імпорту закладок і налаштувань, і після цього натискаємо на «Експорт закладок HTML».

Придумайте будь-яке ім'я цього файлу і зберегти його в якесь зручне містечко. Для цього найкраще підійде Робочий стіл.

Зберігаємо закладки в новій «Опері»

Для цього нам знадобиться спеціальне розширення. Перейдіть за посиланням. Тут ми зможемо завантажити та встановити на свій браузер Bookmarks Manager. Для установки розширення, просто клацніть на «Додати...».

vklyuchaem-zakladki-v-opera-nachinaya-13Тут Ви можете скористатися і будь-яким іншим, призначеним для цього, додатком. Після додавання в Opera нового розширення, буде відкрито невелике віконце, що дозволяє імпортувати закладки. Натискаємо на кнопочку Вибору файлу і знаходимо, раніше збережений, HTML файл з закладками з старої «Опери».

vklyuchaem-zakladki-v-opera-nachinaya-12Трішки зачекайте, дайте програмі завантажити всі закладки. Після цього з'явиться список з усіма вашими закладками. Тут же можна видаляти не потрібно.

vklyuchaem-zakladki-v-opera-nachinaya-13У правій частині вікна браузера, з'явиться кнопочка цього розширення. Натисніть на неї, і побачите все на свої закладки.

vklyuchaem-zakladki-v-opera-nachinaya-14Хоча збережені закладки чомусь так і не з'явилися на панелі закладок. Тому, якщо ви використовуєте спеціальний додаток, то можна відключати цю панель.

На цьому все, якщо що — питайте, обов'язково допоможемо.

Рекламний блок