При наборі тексту в Windows курсор мимовільно змінює своє положення. Як виправити?


Microsoft Touch Covers

У Windows 8.1 все ще є безліч недоробок і проблем, і одна з найбільш дратівливих полягає в мимовільних «стрибках» курсору при наборі тексту. Звичайно, з цим стикаються не тільки користувачі Windows 8.1, а ще й користувачі попередніх версій Windows, хоча найчастіше я чую про це саме від користувачів Windows 8.1. У той же час варто відзначити, що не у всіх випадках в цьому винна операційна система від Microsoft.

Така прикра проблема найчастіше зустрічається серед власників ноутбуків, чи то під управлінням Windows 7, Windows 8 або Windows 8.1. Найбільш очевидне пояснення щодо того, чому це відбувається, полягає в тому, що при друку ви випадково торкаєтеся зап'ястям тачпада вашого ноутбука. Я знаю, ви можете цього навіть не помічати, оскільки багато тачпади занадто чутливі.

Таким чином, для початку переконайтеся, що при друку тексту ви випадково не торкаєтеся до тачпаду своєю рукою. Це саме просте і корисне рішення проблеми. Однак якщо це не ваш випадок, продовжуйте читати далі.

Отже, якщо ви на всі 100% впевнені, що при наборі тексту ви не торкаєтеся до поверхні сенсорної панелі, але вказівник миші все одно перескакує, спробуйте встановити останні драйвера для тачпада. Для цього перейдіть на сайт компанії Synaptics, яка спеціалізується на випуску тачпадів ноутбуків практично всіх виробників, і скачайте версію драйвера для вашої операційної системи.

Якщо прикра проблема зі зміною положення курсору в документі все ще має місце бути, я рекомендую вам завантажитиTouchFreeze безкоштовну, але дуже корисну програму, яка автоматично відключає тачпад ноутбука, коли користувач друкує текст.

TouchFreeze є невеликою утилітою для Windows, яка легко справляється з озвученої вище проблемою. Після того, як ви скачаєте (посилання в кінці посту) і встановіть програму, вона буде тихо виконувати свою функцію, «сидячи» в системному треї. Ресурси процесора і пам'яті TouchFreeze практично не споживає.

Скачати TouchFreeze