Як скинути Windows 10 до заводських налаштувань

Рекламний блок

Якщо у вас операційна система Windows 10 стала давати збої і моторошно гальмувати, то одним із способів виправити становище є повернення операційної системи у вихідне положення. Тобто це фактично те ж саме відновлення системи, тільки без всяких образів і контрольних точок. Ви просто отримуєте голу операційну систему, але зате робочу.

Якщо ви виконайте повне скидання Windows 10, то не тільки втратите всі встановлені на ньому програми і виконані налаштування, а також втратите всі ваші особисті файли (документи, фотографії і т. д.) Але не лякайтеся, можна також вибрати не повний скидання, коли видаляються тільки настройки та програми, а особисті файли залишаються.

Скидання налаштувань також можна виконати як при працюючій операційній системі, так і, якщо вона взагалі не завантажується. Ну а тепер про все по порядку.

Скидаємо налаштування, якщо Windows запускається 10

Клікаємо лівою кнопкою миші по кнопці «Пуск» і з випавшого меню вибираємо пункт «Параметри»:

Далі переходимо в розділ «Оновлення та безпека»

Після клікаєм по вкладці «Відновлення». Читаємо напис «Повернути комп'ютер в початковий стан» і натискаємо на кнопочку «Почати»:

А тепер виберіть, як ви хочете повернути систему із збереженням особистих файлів або без

Далі ви побачите перед собою ще кілька віконець, описувати які немає сенсу, і ваша система стане чистою і невинною.

Як повернути Windows 10 у вихідне положення, якщо вона взагалі не запускається

В цьому випадку вам доведеться завантажитися з-під настановної флешки або жорсткого диска. Тобто цей процес буде дуже нагадувати початок установки Windows 10. Тому перейдіть за посиланням і прочитайте, як завантажиться з-під настановної флешки, як її створити, а також як поміняти пріоритетність завантаження в БІОС.

Після того, як завантажитеся з-під флешки, то побачите перед собою наступне віконце, в якому потрібно буде вибрати «Відновлення системи» в лівому нижньому кутку екрана.

Після цього натиснемо на кнопку «Діагностика»:

Ну а далі вже тиснемо на «Повернути комп'ютер в початковий стан».

Після чого ви робите вже знайомий вам вибір між повним відходом системи або з збереженням особистих файлів:

Ось в принципі і все, ми змогли повернути операційну систему Windows 10 до заводських налаштувань кількома способами.

А також дивимося відео по темі:

Рекламний блок