Як відкрити документ з розширенням docx?

Рекламний блок

Користувачі, які працюють в Microsoft Office 2003, при спробі відкрити файли з розширенням .docx можуть зіткнутися з проблемами. Це пов'язано з тим, що з таким розширенням працюють більш нові версії «Офісу», а старі просто не вміють з ними працювати (бо в них застосовується розширення .doc). З-за цього і виникає проблема сумісності, яка не дозволяє відкрити подібні файли на старих версіях Microsoft Office.

У такій ситуації, кращим рішенням буде перехід на більш нові версії пакету офісних програм. Але якщо у Вас немає зараз такої можливості, а з такими файлами потрібно працювати, то можна скористатися запропонованими в цій статті двома способами, як відкрити файли з розширенням .docx.

Як відкрити файл docx

1) Microsoft випустила спеціальний пакет сумісності, який дозволяє відкривати на старих версіях «Офісу» файли з більш сучасними розширеннями (і не тільки відкривати, але навіть і зберігати). Качаємо цей пакет за посиланням: http://www.microsoft.com/ru-ru/download/details.aspx?id=3.

kak-otkryt-dokument-docxПісля завантаження, необхідно просто встановити його. Установка стандартна, як і більшості інших програм, з цього тут питань не повинно виникнути.


2) другий спосіб передбачає використання спеціальних конвертерів, які перетворять файли .docx, у файли з розширенням .doc. Можна навіть не встановлювати на свій комп'ютер такі утиліти, а скористатися спеціальними ресурсами в інтернеті. Приміром, відмінно підійде такий от онлайн конвертер > http://doc.investintech.com/
Що б за допомогою даного конвертера перетворити файли, натискаємо на кнопку «Browse...».

dokument-s-rasshireniem-docxУ вікні, необхідно вибрати файл з розширенням .docx, який хочете конвертувати .doc. Після чого, через деякий час, сайт завершить конвертування Вашого файлу і видасть посилання на скачування файлу вже формату .doc.

Відкриття docx файлів не представляє особливої складності і тепер Ви знаєте як це робити.

Рекламний блок