Як збільшити файл підкачки в Windows 7

Рекламний блок

Написав admin. Опубліковано в рубриці Операційні системи

подкачкаРадий вас бачити на MyFirstComp.ru! Сьогодні мова піде про файлі підкачки і про те, як його збільшити в Windows 7. Взагалі, файл підкачки - це місце на жорсткому диску, що резервує система, в тому випадку, якщо оперативної пам'яті недостатньо для коректної роботи. Тому для ресурсномістких програм або програм може знадобитися збільшення файлу підкачки. Файл підкачки має формат pagefile.sys - думаю, ви зустрічали його у себе на комп'ютері. При нестачі оперативної пам'яті, система звертається до цього файлу і складає туди дані, які не поміщаються в оперативку.

В принципі, Windows автоматично встановлює розмір файлу підкачки. Але має сенс перенести цей файл на інший диск (розділ) - туди, де НЕ встановлена операційна система. Це дозволить відчутно збільшити продуктивність.


Алгоритм дій дуже простий. Заходимо в меню Пуск і клацаємо правою кнопкою миші по пункту Комп'ютер.

Свойства мой компьютер

Далі у вікні властивостей вибираємо Додаткові параметри системи.

Дополнительные параметры системы

У вікні нам потрібно вкладка Додатково. У групі Швидкодію натискаємо Параметри.

Параметры

Відкриється вікно Параметри швидкодії. На вкладці Додатково натискаємо Змінити.

podkach4

Першим ділом знімаємо галочку з пункту Автоматично вибирати обсяг файлу підкачки. Бачимо, що файл підкачки знаходиться у нас на диску С. Нам треба забрати його звідси. Виділяємо диск С, ставимо галочку на пункті Без файлу підкачки і натискаємо Задати.

podkach5

Потім переносимо файл підкачки на диск D (або будь-який інший НЕ системний диск). Виділяємо диск D, ставимо галочку на пункті Вказати розмір, вказуємо значення і натискаємо Задати. Як бачите, можна вказати два значення - Початковий розмір і Максимальний розмір. Початковий розмір повинен бути дорівнює фізичному обсягу оперативної пам'яті. Максимальний розмір повинен бути в два рази більше. Тобто якщо у мене 2 ГБ оперативки, то вихідний розмір файлу підкачки буде 2 ГБ, а максимальний 4 ГБ. Взагалі, можна залишити значення За вибором системи, якщо обсяг оперативної пам'яті більше 8 ГБ.

podkach6

В кінці натискаємо ОК у всіх вікнах і перезавантажуємо комп'ютер.

Як ввести комп'ютер до домену читаємо тут.

Рекламний блок