видалити рядок, стовпець або комірку в таблиці в Ворді

Рекламний блок

Якщо Вам потрібно залишити таблицю, а видалити з неї певну рядок, стовпець або комірку – давайте розбиратися, як це можна зробити.

Як видалити рядок з таблиці

Для видалення рядка з таблиці, потрібно виділити її мишкою. Для цього підведіть курсив в ліве поле документа, щоб він набув вигляд стрілки, і натисніть навпроти тієї рядка, яку потрібно видалити, вона виділиться. Потім натисніть сполучення клавіш Ctrl X.

Как удалить строку, столбец или ячейку в таблице в Ворде

Також можете натиснути правою кнопкою миші на виділеному рядку і вибрати з меню пункт «Видалити строки».

Ще один спосіб. Також виділяємо рядок, клікнувши навпроти неї по лівому полю, переходимо на вкладку «Робота з таблицями» і відкриваємо закладку «Макет». Шукаємо там кнопочку «Видалити», натискаємо на неї і вибираємо пункт «Видалити строки».

Як видалити стовпець з таблиці

Тепер розглянемо процедуру видалення стовпця таблиці. Щоб виділити стовпець, підведіть курсор до верхнього поля таблиці, щоб він прийняв вигляд маленької чорної стрілки, спрямованої вниз, та натисніть ліву кнопку миші. Натисніть сполучення клавіш Ctrl X.

Є більш простий спосіб виділити рядок, стовпець або комірку в таблиці. Для цього поставте курсив в рядку, наприклад, яку потрібно виділити, і натисніть праву кнопку миші. Тепер з контекстного меню виберіть команду «Виділити», і виберіть із запропонованих.

Видалити стовпці також можна, виділивши його, потім клікнувши по виділеній області правою кнопкою миші і вибравши з контекстного меню «Видалити стовпці».

Ще один спосіб. Виділіть стовпець, перейдіть на вкладку «Робота з таблицями» і перейдіть на вкладку «Макет». Знайдіть кнопку «Видалити», клікніть по ній мишкою та виберіть з меню «Видалити стовпці».

Як видалити комірку з таблиці

Щоб видалити комірку, поставте в неї курсив, і виберіть, як було зазначено в примітці вище. Клікніть правою кнопкою миші по виділеній області і з контекстного меню виберіть «Видалити комірки».

З'явиться таке віконце. Відзначте в ньому маркером пункт «зі зсувом вліво» або «со сдвигом вверх» і натисніть «ОК».

Виділяти і видаляти Ви можете по кілька рядків, стовпців і комірок відразу.

Думаю, тепер у Вас вийде видалити одну або декілька рядків, стовпців і комірок у таблиці, створеної з Ворд.

Прочитайте і інші статті по темі "Робота з таблицями в Ворді":
Як зробити таблицю в MS Word
Як видалити таблицю в MS Word
Як у MS Word об'єднати або розділити таблиціРекламний блок