Онлайн перекладач ПРОМТ з російської та англійськоїОпис популярної програми

Рекламний блок

На сьогоднішній день онлайн перекладач ПРОМТ є одним з найпопулярніших і затребуваних. Це зовсім не дивно, адже повноцінний перекладач, який поширюється у вигляді установочної програми, є одним з найбільш ефективних.

Зміст:


 • Де знайти?
 • Як користуватися?
 • Додаткові можливості

 • Серед клієнтів, тобто компаній, які придбали повноцінний перекладач ПРОМТ, є mail.ru PayPal, Норільський Нікель, Лукойл, Газпром і ще безліч інших всесвітньо відомих і дуже великих фірм.

  Онлайн переводчик ПРОМТ

  У 2016 році компанія ПРОМТ відзначила 25 років роботи на ринку. Що ж стосується онлайн-версії перекладача, то він служить лише демонстрацією можливостей повноцінної програми. Для покупки же представляється повноцінне рішення з автоматизованого перекладу.

  Що стосується того, чому ПРОМТ здобув таку популярність, все дуже просто. Для звичайної людини головним критерієм якості є те, наскільки адекватно програма справляється з перекладом повноцінних текстів, а не окремих слів.

  Так от, ПРОМТ показує себе в цій області на відмінно. По популярності онлайн-перекладач від ПРОМТ може зрівнятися з подібним сервісом від компанії Google.

  Тому було б корисно розібратися в тому, як користуватися онлайн-перекладачем від всесвітньо відомої марки.

  Де знайти?


  <!-- G-new - первый h2 -- />

  З самого початку слід сказати, що онлайн-перекладач від ПРОМТ розташовується за адресою www.translate.ru.

  Є безліч сервісів, які просто використовують вкрадений або куплений (найчастіше, звичайно ж, друге) функціонал ПРОМТ. Серед них translit-online.ru, www.prof-translate.ru, mrtranslate.ru та інші.

  Також демонстрація онлайн-перекладача є на офіційному сайті PROMT – www.promt.ru. Для того, щоб його знайти, потрібно просто опустити сторінку вниз.


  №1. Переводчик PROMT на официальном сайте


  №1. Перекладач PROMT на офіційному сайті


  Як бачимо, тут є як переклад тексту (або окремого слова), так і переклад цілого сайту.

  Щоб здійснити переклад тексту, який необхідно ввести слово або уривок у відповідне поле (на малюнку №1 виділено синім кольором) та обрати напрямок перекладу в меню, виділений зеленим кольором.

  Після цього залишиться натиснути кнопку «Перевести» і побачити готовий переклад. Хоча, після цього система все одно перенаправляє користувача на сайт translate.ru, тому краще відразу переходити туди і користуватися повною версією онлайн-перекладача від PROMT.  Важливо! Що стосується перекладу цілого сайту, то даний процес практично не відрізняється від того, який описаний вище. Після натискання на вкладку «Переклад сайту» потрібно буде ввести у відповідне поле (виділено синім на малюнку №2) його адресу, таким же чином вибрати напрямок і натиснути кнопку «Перевести».
  №2. Выполнение перевода сайта при помощи переводчика ПРОМТ

  №2. Виконання перекладу сайту за допомогою перекладача ПРОМТ


  Загалом, нічого складного в процедурі здійснення перекладу немає. Зате перекладач PROMT дає можливість максимально точно перекласти той чи інший текст на 16 різних мов. Тепер розглянемо, як користуватися перекладачем від ПРОМТ на сайті translate.ru.

  повернутися до меню ^

  Як користуватися?


  Процес використання онлайн-перекладача від ПРОМТ полягає в наступному:

 • Вибрати мова вихідного тексту в полі, зазначеному на малюнку №3 цифрою 1.
 • Вибрати мову, на який буде здійснений переклад (це цифра 2).
 • Ввести вихідний текст у відповідне поле, позначене цифрою 3 на тому ж рисунку.
 • Натиснути кнопку «Перевести» (цифра 4).
 • Вибрати тематику (поле під цифрою 5). Це необов'язково, але якщо здійснюється переведення великого тексту, краще, щоб система знала його тему. Тоді переказ буде більш адекватним і якісним.

 • №3. Страница онлайн-переводчика PROMT

  №3. Сторінка онлайн-перекладача PROMT


  Щоб продемонструвати, наскільки реально ефективно працює даний онлайн-перекладач, спробуємо перевести самий перший абзац цієї статті. Для цього виконаємо всі дії, описані вище. Результат можна бачити на малюнку №4.


  №4. Результат тестового перевода

  №4. Результат тестового перекладу


  Так як серед нас небагато лінгвістів і тих, хто може дати професійну оцінку даній роботі, виконаємо зворотній переклад і порівняємо його з оригіналом. Ви і самі можете порівняти те, що вийшло за допомогою малюнка №5.


  №5. Сравнение исходного текста и результата перевода

  №5. Порівняння вихідного тексту і результату перекладу


  В принципі, за змістом усі збігається і зрозуміти, що малося на увазі, цілком можна. Хоча, звичайно ж, є дуже сильні, прямо скажемо, ляпи. І, тим не менш, цей онлайн-перекладач все одно є одним з кращих на сьогоднішній день.

  Чогось набагато краще, що давало б максимально «людський» і адекватний результат, просто не знайти. Фактично, єдиний конкурент сервісу від ПРОМТ це Google Translator.

  Також вам повинно бути цікаво:

 • Онлайн перекладач Multitran — Дійсно такий хороший?
 • Кращий англійський перекладач з транскрипцією та російською вимовою
 • Яндекс новини, перекладач, гроші, картки – повний фарш
 • повернутися до меню ^

  Додаткові можливості

  У онлайн-перекладача PROMT є кілька додаткових кнопок, які дозволяють користувачеві максимально зручно для себе використовувати даний сервіс. Всі вони показані на малюнку №6.


  №6. Дополнительные возможности переводчика

  №6. Додаткові можливості перекладача


  Тут цифрами позначені наступні функції:

  Рекламний блок