Як перезавантажити iPhone?

Рекламний блок

kak-perezagruzit-iphone

iPhone - один з найбільш популярних телефонів на планеті. Величезна кількість людей буквально марять нею. Певно, за таку популярність треба дякувати Стіва Джобса - геніального менеджера, який, на жаль, помер кілька років тому. Тим не менш, iPhone нікуди не подівся і раніше б'є всі рекорди продажів.

Оскільки люлька - технічно складний пристрій, то вона може дати збій. У цьому немає нічого дивного, тому що проблеми бувають з будь-якою технікою. В даному випадку ми поговоримо про зависаниях і способи перезавантаження в таких випадках.

Айфон дійсно іноді зависає. Відбувається це в самих різних випадках - під час дзвінків, в іграх, при установці програм, при копіюванні файлів в сховищі телефону і т. д. Часто проблеми трапляються через прошивок, наприклад, кастомних, які дійсно частенько «подглючивают». Втім, це може відбуватися при установці звичайної прошивки або її бета-версії. Як би там не було, апарат зависає і багато користувачів просто не знають, що з цим робити.

Перезавантаження iPhone

Дані способи підходять для всіх моделей iPhone починаючи з 2G і закінчуючи 4, 4S, 5, 5S і т. д.

Стандартний спосіб перезавантаження телефону дуже простий - натисніть на клавішу Power, яка знаходиться у верхній частині вашого апарату (починаючи з iPhone 6, вона перенесена на бічну грань) і тримайте його до того моменту, поки не побачите зображення, як на цій картинці:

Проведіть слайдером зліва направо і телефон буде вимкнено. Після цього ви можете його включити.

У тих випадках, якщо iPhone завис, вам необхідно натиснути кнопки Power і Home. Тримайте їх до того моменту, поки не відбудеться перезавантаження пристрою. Це так звана жорстка перезавантаження, яка використовується тільки в крайніх випадках.

Для iPhone 5s включно:

Для iPhone 6 і новіше:

Якщо не працює кнопка Power, можна перезавантажити телефон з допомогою меню. Наприклад, зайдіть у налаштування і в меню «Загальні» виберіть вкладку «Універсальний доступ». Один з пунктів меню називається «Жирний шрифт». Змініть перемикач, активуючи даний пункт, після чого система потребує перезавантаження. Погодьтеся, натиснувши на кнопку «Продовжити».

Будуть питання, звертайтесь.

Рекламний блок