Як скасувати оновлення Windows 7?

Рекламний блок

kak-otmenit-obnovleniya-windows-7-i-8

Як і будь-яка інша операційна система, Windows 7 періодично оновлюється. Якщо у вас включено автоматичне оновлення системи, тоді вона буде оновлюватися автоматично, без вашого відома. На жаль, не всі оновлення однаково корисні, тому деякі з них необхідно «відкотити». Як це зробити?

Хочу відразу зазначити, що якщо ви хочете відключити автоматичне оновлення системи, значить, ви потрапили не зовсім за адресою - про цікавому для вас питанні я розповідав набагато раніше. Сьогодні ж ми поговоримо тільки про скасування оновлень.

Інструкція

В першу чергу ви повинні знати, яке саме оновлення хочете скасувати, оскільки, якщо ви не видалите то оновлення, яке потрібно, це може призвести до проблем. А тепер давайте почнемо.

Нам необхідно потрапити в панель управління. Для цього натисніть на кнопку «Пуск» і в правій частині вікна виберіть пункт «Панель управління».

Відкриється вікно. У ньому вам потрібно знайти пункт «Програми та компоненти». Натисніть на нього.

Відкриється вікно з встановленими програмами. У правій частині вікна є посилання «Перегляд інстальованих оновлень». Клікніть на неї.

Ви побачите список оновлень. Виглядає він приблизно таким чином.

Виберіть оновлення, яке вас цікавить, клацнувши по ньому один раз. Трохи вище з'явиться кнопка «Видалити» - натисніть на неї.

Система запитає вас, чи ви справді хочете видалити це оновлення? Натисніть «Так» для підтвердження дії.

Після видалення оновлення система швидше за все попросить перезавантажити комп'ютер. Погодьтеся з цим дією. Після перезавантаження ви побачите, що оновлення було остаточно видалено.

Втім, скасовувати видалення стоїть далеко не завжди - у деяких випадках Microsoft швидко випускає оновлення, яке в свою чергу вирішує проблеми попереднього оновлення.

Пам'ятайте, що відповідальність за скасування оновлень ви берете на себе.

P.s. Пам'ятайте, що деякі оновлення скасувати неможливо.

Рекламний блок