Як подовжити інтернет кабель?

Рекламний блок

kak-udlinit-setevoy-kabel-interneta-svoimi-rukami

В останні роки бездротовий інтернет-зв'язок стає все популярнішим. Багато почали використовувати в домашніх умовах бездротового з'єднання (за допомогою модему і сім-карти, наприклад), але більшість, як і раніше воліє дротовий зв'язок. І не дивно: недорогі тарифи, якісне з'єднання, висока швидкість зв'язку.

З таким видом підключення практично не буває проблем. Втім, іноді виникають нестандартні ситуації. Наприклад, проблема з кабелем. Так, його довжини може не вистачити, що б перенести кабель в іншу кімнату. Тому сьогодні ми поговоримо про те, як подовжити кабель.

В локальних мережах використовується так звана вита пара - це один з кабелів зв'язку, який представляє з себе кілька ізольованих провідників. На кабелі завжди зазначається її категорія. Для підключення кабелю до обладнання застосовується роз'єм 8P8C, який часто називають RJ45, що, загалом-то, одне і теж.

Тепер поговоримо про подовження кабель.

Подовження за допомогою перехідника

Вам знадобиться придбати патч корд. Патч корд називається кабель або комутаційний шнур, що виготовляється в заводських умовах. Приміром, можете придбати патч корд на 5 метрів, що б вистачило для перенесення кабелю в іншу кімнату.

Крім того, вам знадобиться придбати перехідник для витої пари або, як його ще називають, джойнер RJ45.

В один роз'єм вставляєте патч корд, в іншій - ваш вже обтиснений кабель. Це один з найбільш зручних і простих способів подовження інтернет-кабелю.

Подовження за допомогою скрутки

В даному випадку, як ви вже здогадалися, вам необхідно буде придбати кабель потрібної довжини і провести скрутку самостійно. Зробити це не так вже й складно, особливо якщо є нехай навіть невеликий досвід, але скручувати потрібно дуже акуратно.

Вважається, що при скручуванні кабелю втрачається частина сигналу. Це дійсно так, якщо сама скручування зроблені аби як. Крім того, в деяких випадках може відбувається перелом дроти всередині скрутки, в результаті чого зв'язок може бути втрачена.

Загалом, це далеко не самий ідеальний спосіб подовження кабелю, так що їм варто користуватися лише в крайніх випадках.

Купівля роутера

Ви можете підключити декілька комп'ютерів до мережі за допомогою покупки роутера. Для цього основний кабель підключаєте пристрій до в WAN-порт, а в LAN-порт підключаєте патч корд, який іншим роз'ємом підключаєте до потрібного комп'ютера. Дуже зручно і недорого.

Зрозуміло, не варто забувати про те, що з допомогою роутера ви легко можете налагодити бездротовий зв'язок, до якої можна підключати різні пристрої, що підтримують Wi-Fi-з'єднання.

Рекламний блок