Як знайти людину по імені, прізвища і року народження?

Рекламний блок

kak-nayti-cheloveka-po-imeni-familii-i-godu-rozhdeniya

Напевно у кожного з вас є найдорожча людина, якого ви б хотіли знайти. Для нинішнього покоління такої проблеми практично не існує - молоді хлопці суцільно зареєстровані в соціальних мережах, тому знайти старих друзів дуже просто. А от старше покоління інтернет не шанує, відповідно, вийти на зв'язок зі своїм товаришем, якого загубив у молодості, майже неможливо, так як про нього майже нічого не відомо. Сьогодні ми розглянемо можливі варіанти для пошуку людей, якими ви можете скористатися самостійно. Насправді все, про що ми сьогодні будемо говорити, пов'язане з інтернетом. Як не дивно, саме через нього можна знайти кого завгодно. Отже, за справу.

Соціальні мережі

Незважаючи на те, що старше покоління не дуже-то шанує соціальні мережі, останнім часом у них з'являється все більше бабусь і дідусів, які розшукує своїх друзів і навіть родичів. Найбільш популярною соціальною мережею є «ВКонтакте», а за нею йдуть «Однокласники» Та «Мій Світ». Відповідно, вам необхідно зареєструватися відразу на трьох цих проектах.

Після реєстрації ви зможете приступити до пошуку. Для цього у вас є всі можливості: ви можете шукати не тільки по його імені та прізвища, але і по року народження, місто проживання і т. д. Однак можна зіткнутися з рядом труднощів. Наприклад, вашого друга в цій соцмережі. Можливий і інший варіант - він зареєстрований на сайті, проте взяв собі вигадане прізвище, відповідно, виявити його буде майже неможливо. Нарешті, дату народження можна підкоригувати таким чином, що б замість 50 років стало 35, чим грішать багато користувачів. Таким чином за точним збігами ви можете взагалі нікого не виявити, тому пробуйте шукати людину тільки по імені, прізвища і, скажімо, місту, де він проживає в даний час.

Якщо звичайний пошук по сайту не допоміг, тоді ви можете спробувати знайти групу, яка могла б пов'язувати вас і вашого товариша. Наприклад, подивіться списки людей у групі, які навчалися у вашому інституті - можливо, що ви зустрінете там чимало своїх знайомих. Або, як один з варіантів, групі працівників компанії, в якій ви могли разом працювати.

Пошукові системи

Теж вельми цікавий спосіб. Чому? Хоча б тому, що в інтернеті майже завжди можна знайти інформацію навіть про ту людину, яка ніколи усесвітню павутину не відвідував. До того ж пошукові системи давно індексують профілі користувачів в соціальних мережах, так що можливості пошуку значно розширюються.

Як шукати людину? Ви можете спробувати ввести всі відомі вам дані, включаючи ім'я та прізвище, рік народження і місто. Однак велика ймовірність того, що за точним даними пошуковик навряд чи щось знайде, хіба що профілі в соцмережах, тому рекомендуємо вам вводити лише ім'я, прізвище і місто, а далі відкривати знайдені сайти і шукати людину, яка вам потрібна. Ймовірність того, що вам пощастить, можна оцінити приблизно в 50%, що теж досить-таки непогано.

Яким пошуковиком краще користуватися? У Росії це Яндекс і Google, причому останній знаходить куди більше інформації, так як Яндекс деякі сайти не індексує зовсім, якщо вони порушують правила його використання. У той же час Google надає дуже багато абсолютно непотрібних даних. Що стосується Рамблера і Mail.ru, то їх пошуковий алгоритм заснований на алгоритмі згадуваних вище пошукових систем. Іншими словами, результати пошуку в них практично не відрізняються від таких у Google і Яндексі.

Месенджери і Skype

Що таке месенджер? Це спеціальна програма для миттєвого спілкування у всесвітній павутині між користувачами. Найбільш відомими програмами є ICQ і QIP. Сюди ж можна віднести і Skype, хоча останній у тому числі може забезпечувати безкоштовну відеозв'язок.

Через месенджер ви також можете спробувати пошукати свого друга. Для цього існує пошук, в якому можна позначити всі відомі дані про людину. Правда, останнім часом популярність месенджерів падає - користувачі воліють спілкуватися в соцмережах. Але спробувати все ж варто.

Що ж стосується Скайпу, то ця програма, навпаки, стає популярнішим з кожним днем. Однак тут виникає інша проблема - багато користувачів воліють не вводити дані про себе, відповідно, знайти їх навряд чи вийде. Втім, спроба не тортури - потрібно використовувати всі можливості.

Телефонні довідники онлайн

В інтернеті можна знайти безліч сайтів, які абсолютно безкоштовно дозволяють знайти людину за номером його телефону або адресою проживання. Від вас вимагається тільки ввести відому інформацію, після чого система автоматично підбере схожі варіанти, які можуть вам підійти.

Щоправда, деякий час тому в нашій країні був виданий закон, згідно з яким в мережі заборонено публікувати приватні дані без відома власника, тому багато сайти були закриті примусово. У той же час деякі з них існують і понині. Очевидно, що на них представлена інформація, яка не порушує права користувачів.

Програма «Жди меня»

Напевно всі ви хоч раз бачили програму «Жди мене», яку транслюють по Першому каналу громадського телебачення. У ній часто показують людей, які шукають своїх друзів або родичів протягом десятиліть і, зневірившись, звертаються на програму за допомогою. Яким саме шляхом діють редактори «Чекай мене», ми не знаємо, однак дуже часто вони знаходять людей, знайти яких було майже неможливо.

У кожного з вас є можливість залишити свою заявку. Для цього зайдіть на сайті телешоу http://poisk.vid.ru/, пройдіть реєстрацію та розмістіть заявку про пошук, в якій необхідно вказати всі відомі вам дані про людину. І хто знає, можливо, вам пощастить.

*****

Друзі! Якщо ви знаєте інші способи пошуку людей, повідомте нам про них. Можливо, саме ви допоможете возз'єднатися сім'ї або з'єднайте серця двох колись розлучених закоханих.

Рекламний блок