Як видалити пошту на Майл.ру?

Рекламний блок

kak-udalit-pochtu-na-mayl-ru

Як ви знаєте, Mail.ru - один з найбільший порталів російського інтернеті, одним з головних сервісів якого досі залишається поштова. Пошта Майл.ру - це один з лідерів сегменту. Про те, як в ній зареєструватися, я вже розповідав раніше. А ось про те, як видалити поштову скриньку в системі, я хочу розповісти вам сьогодні. До речі, треба зауважити, що цю інформацію знають дуже небагато користувачі.

  • Перший справою заходимо на сайт Mail.ru і проходимо авторизацію, ввівши свій логін (ім'я скриньки) і пароль.
  • Ви потрапляєте на головну сторінку з вхідними повідомленнями. Опускаємося в самий низ і бачимо невеликий блок посилань. Клацаємо по посиланню «Допомога».
  • Перед вами - питання, що часто задаються. Вибираємо пункт «Як видалити поштову скриньку, який мені більше не потрібен?».
  • Відкрилася нова сторінка, на якій ми бачимо відповідь на питання - потрібно скористатися спеціальним інтерфейсом. Клацаємо по посиланню.
  • І ось ми, нарешті, потрапили на сторінку видалення поштової скриньки. Вам необхідно розповісти про причини, по якій ви вирішили попрощатися зі своїм e-mail, а також ввести пароль від нього. Після цього натискаємо на кнопку «Видалити». Всі.
  • Вкрай важливо пам'ятати про те, що разом з поштовою скринькою будуть видалені всі дані на сервісах Майл.ру, які вам належать, включаючи фотографії, профіль в «Моєму Світі», відеоролики і так далі. Тому перед тим, як зважитися на цей відчайдушний крок, гарненько подумайте, а не пошта знадобиться вам у майбутньому? Крім того, не варто забувати про те, що ящик відновити неможливо!

    Рекламний блок