Як поміняти мову в Мозілі?

Рекламний блок

kak-pomenyat-yazyik-v-mozilla-firefox-s-angliyskogo-na-russkiy

При установці браузера Mozilla Firefox мова встановлюється за замовчуванням, мабуть, на основі ip-адреси користувача, тобто в даному випадку російська. Але так відбувається не завжди і цілком можливо, що інтерфейс браузера буде мати відмінний від російського мову (наприклад, англійська). Сьогодні я покажу вам, як його змінити.

Якщо у вас встановлений інший мову, то ми робимо ось що. Проходимо на офіційний сайт Mozilla Firefox і завантажуємо інсталяційний файл на комп'ютер.

Запускаємо цей файл. Оскільки версія Mozilla Firefox вже встановлена на вашому комп'ютері, необхідно натиснути на кнопку «Оновити».

В цьому випадку відбудеться оновлення браузера і буде проведена заміна мовних файлів. До речі, можете заодно зайти в «Налаштування» і змінити ті чи інші параметри програми.

Після того, як ваш браузер буде оновлено, необхідно поміняти мову на російську для пріоритету в пошуку і відображення сторінок.

У меню виберіть пункт «Інструменти» і виберіть «Налаштування».

У налаштуваннях виберіть вкладку «Вміст».

Тут ви побачите підрозділ «Мови». Натисніть на кнопку «Вибрати».

Тут вибираємо російську мову і... Ні, не натискаємо ОК, а переміщаємо його на саму верхню позицію з допомогою кнопок «Вгору» і «Вниз». Лише після цього натискаємо ОК.

Більше вам нічого робити не потрібно.

Рекламний блок