Як в Windows 10 повернути значок «Мій комп'ютер» на робочому столі?

Рекламний блок

Відразу після установки Windows 10, на робочому столі з ярликів відображається тільки кошик. І перше що хочеться, і потрібно зробити, це додати «Мій комп'ютер» на робочому столі. Правда, в Windows 10 він вже не «мій», а «Цей комп'ютер». Він дійсно вже не зовсім ваш. Ну, якщо ви розумієте про що я ??

Так от, на робочому столі його немає. За звичкою відкриваю Пуск, а вкладки «Комп'ютер» там теж немає. І тут вже починається паніка. Так, є в пеню Пуск «Провідник». Але відкривши її, ми побачимо не звичні локальні диски, як це було в більш старих версіях Windows, а панель швидкого доступу. Там відображаються найпопулярніші папки і файли, які ви часто відкриваєте. Не знаю наскільки це зручно, але я до цього звикати не хочу.

Тому, відразу вирішив повернути значок «Мій комп'ютер» на робочому столі у Windows 10. Зробити це не складно, але і на перший погляд не дуже зрозуміло.

Додаємо значок «мій комп'ютер» на робочому столі у Windows 10

Показую найпростіший спосіб. На робочому столі правою кнопкою миші натискаємо на порожню область, і вибираємо пункт Персоналізація.


Возвращаем ярлык

Далі переходимо на вкладку Теми, і натискаємо на посилання Параметри піктограм робочого стола. Далі ставимо галочку біля Комп'ютер, натискаємо Застосувати і Гаразд.

Windows 10: добавляем значок

Все, на робочому столі з'явиться значок «мій комп'ютер». Таким способом так само можна додати значок панелі керування, файлів користувача і мережу.

Значок

А якщо натиснути на нього, то побачимо звичне для нас вікно провідника з локальними дисками, підключеними накопичувачами і папками користувача.

Проводник в Windows 10

От і все. Є ще способи, якими можна повернути через ярлик редактор реєстру, і через панель управління. Але не розумію, навіщо все ускладнювати, якщо є такий простий спосіб.

Всього доброго!

Рекламний блок