людини Як додати в закладки Вконтакте

Рекламний блок

У даному уроці мова піде про деяких можливостях соціальної мережі Вконтакте, а саме про те, як зберегти у себе в контактах сторінку певної людини, не додаючи при цьому в друзі, і підтвердження з боку цієї людини не потрібно буде ніякого.

Я хочу показати, як додати людини в закладки. Якщо ви не знаєте, то скажу що в соціальній мережі Вконтакте можна додати щось в закладки, точно так само, як і в браузері. Це можуть бути якісь фотографії, ролики, запису або люди. Фотографії, ролики і записи автоматично додаються до вас в закладки після натискання на «лайк». А ось, як додати туди цілу сторінку певної людини давайте розбиратися.

Спочатку необхідно зробити, щоб в лівій колонці в меню на вашій сторінці з'явився пункт «Мої Закладки».

Заходимо в «Мої Налаштування»

Как добавить человека в закладки Вконтакте

У вкладці «Загальне» поставте галочку навпроти «Мої Закладки»:

Тепер знаходимо сторінку людину, якого ви хочете додати в закладки. Зробити це можна через звичайний вбудований пошук Вконтакте. Заходимо на його сторінку і дивимося в самий низ лівої колонки за аудіозаписами шукаємо посилання «Додати в закладки».

Все, цей чоловік з'явився у нас в закладках у вкладці «Люди».

Для того щоб видалити когось із закладок необхідно навести курсор миші на хрестик у правому верхньому кутку фотографії. У вас з'явиться підказка «Видалити закладку, натисніть на хрестик і людина відійде:

Вас ще, правда, запитають, чи дійсно ви хочете видалити цієї людини. Натисніть на кнопку «Видалити».

Ось так ми з вами розібралися, як додати людини в закладки Вконтакте.

Дивимося відео по темі:

Рекламний блок