Як прибрати стрілки з ярликів у Windows 8?

Рекламний блок

Здрастуйте, шановні читачі і передплатники. Сьогоднішня стаття буде в допомогу тим, хто бажає трошки змінити зовнішній вигляд ярликів, які відображаються на робочому столі і в інших папках, підвищити їх наочність на тлі інших значків. Докладно розглянемо, як прибрати маленьку стрілочку в Windows 8, в кутку кожного ярлика.

ubrat-strelki-s-yarlykov-v-windows-8-1Прибираємо стрілок з ярликів у Windows 8 за допомогою реєстру

Існує декілька простих способів, для того що б редагувати стрілочку на ярликах. Для початку спробуємо зробити це вручну. В першу чергу потрібно створити прозору іконку 48х48 і задати для неї ім'я «Blank.ico». З цим завданням впорається безкоштовний графічний редактор Gimp. Якщо самостійне створення такої картинки пов'язано з труднощами, то Ви можете завантажити вже готову іконку по посиланню нижче.

Завантажити Іконки

Тепер, коли у вас є іконка «Blank.ico», її необхідно скинути в цю папку — С:\Windows. Замість прозорого файлу, можна створити іконку з яким-небудь своїм малюнком, який буде відображатися поруч з усіма ярликами. Для цього можна скористатися однією з утиліт, які призначені для створення іконок, наприклад, Ivnish Converter.


Далі, одночасним натисканням клавіш Win R, відкриваємо вікно «Виконати» і вводимо туди команду «regedit», після чого натискаємо «ОК». Таким чином ми запускаємо редактор реєстру. У його вікні відкриваємо каталоги за адресою, написаною на малюнку нижче.vetka

ubrat-strelki-s-yarlykov-v-windows-8-2У порожньому місці вікна робимо клік правою кнопкою миші, в меню вибираємо створення розділу.

ubrat-strelki-s-yarlykov-v-windows-8-3Клацаємо правою кнопкою по створеному розділу і вибираємо «Перейменувати».

ubrat-strelki-s-yarlykov-v-windows-8-4Задаємо для нього ім'я «Shell Icons».

ubrat-strelki-s-yarlykov-v-windows-8-5Відкриваємо цей розділ, клацаємо правою кнопкою миші по вільному місцю у вікні і вибираємо створити рядковий параметр.

ubrat-strelki-s-yarlykov-v-windows-8-5Перейменовуємо створений параметр, зробивши клік по ньому і вибравши відповідний пункт. Задаємо ім'я «29», а значення вказуємо те, що зображено на малюнку.

ubrat-strelki-s-yarlykov-v-windows-8-6

Тим у кого стоїть 64-х розрядна Windows 8, треба задати інше значення:

blankВиконуємо останній крок — перезавантаження комп'ютера. Тепер можете переконатися в тому, що біля ярликів більше немає стрілок. Всі значки будуть виглядати приблизно так:

ubrat-strelki-s-yarlykov-v-windows-8-8Ярлики можна редагувати не тільки вручну, але і за допомогою спеціальної утиліти. Цей варіант простіше, ніж попередній, а також дає більше можливостей в цьому напрямку, при цьому немає необхідності розбиратися з настройками в редакторі реєстру.

Прибираємо стрілок з ярликів у Windows 8 за допомогою утиліти

Є кілька програм, які вміють працювати з іконками, в цьому прикладі ми скористаємося AeroTweak. Наприклад, викачати її можна тут:

Скачати AeroTweak

Запускаємо завантажений файл і переходимо в розділ Windows Explorer. Ставимо прапорець Не показувати стрілки на ярликах».

ubrat-strelki-s-yarlykov-v-windows-8-7Зверніть увагу, що утиліта дозволяє виконати багато інших налаштувань з оптимізації системи. Тому можете детально вивчити її, можливо щось ще стане в нагоді, наприклад, підвищити продуктивність.

Прибираємо назви папок і ярликів

Наостанок поділюся секретом як прибрати назви папок і ярликів. Для цього клацаємо правою кнопкою мишки по значку потрібного і в меню вибираємо пункт «Перейменувати». Видаляємо старе ім'я і натискаємо клавішу «Alt», і утримуючи її, наберіть на клавіатурі «255» і натискаємо «Enter». Таким чином вийшов ярлик без напису. Якщо потрібно створити кілька таких ярликів і папок, у яких не буде назви, то необхідно в кожному випадку виконувати різну кількість разів затискання клавіші «Alt» з введенням «255», а потім тільки натискати на «Enter»

Тепер ви знаєте як можна змінити зовнішній вигляд значків, на своєму Робочому столі. На цьому все, до зустрічі в наступній статті.

Рекламний блок