ТОП-4 найкращих навігаторів для Андроїд

Рекламний блок

Подорож по великих містах, особливо незнайомим, загрожує постійними запитаннями маршруту, точок поточного стану та інших атрибутів блукання.

Зміст:


 • MAPS.ME
 • Navitel
 • Яндекс.Навігатор
 • Google Карти

 • Щоб не намотувати зайві кола, скористайтесь навігатором для Андроїд.

  лучший навигатор для андроид

  MAPS.ME


  <!-- G-new - первый h2 -- />

  лучший навигатор для андроид

  Коли мова заходить про навігаторі для Андроїд без підключення до інтернету, автоматично в пам'яті спливає саме це додаток.  Важливо! Справа в тому, що він повноцінно працює в офлайн-режимі, що дуже корисно в далеких поїздках, де інтернет дуже дорогий, а послуги роумінгу злісно б'ють по кишені.

  В основі програми лежить проект OpenStreetMap. Він підтримується сотнями тисяч незалежних користувачів, які щодня «зливають» в мережу сотні гігабайт фотографій доріг, пам'яток і координат цікавих місць.

  А це говорить про те, що дані постійно оновлюються та актуалізуються. Говорячи простою мовою, це найкращий навігатор для Андроїд з надзвичайною промальовуванням будь-якого маршруту, будь то мегаполіс, або глуха село на сході Росії.

  MAPS.ME працює повсюдно, оскільки всі карти вже завантажені в додаток. Від вас потрібно лише завантажити необхідні топографічні дані потрібних міст і регіонів, щоб не загубитися в незнайомому місці.

  Навряд чи вам знадобиться повний список з 345 країн, який займе близько 100 Гб корисної площі в пам'яті планшета.

  Працює програма дуже швидко з-за продуманої технології стиснення даних. Є розширений пошук конкретного місця на карті, будь то вулиця, або конкретний будинок. Хоча можна ввести координати, якщо вони є.

  лучший навигатор для андроид

  Розробники постійно працюють над оптимізацією свого продукту, забезпечуючи його додатковим функціоналом. В одній з останніх версій з'явилася дуже затребувана водіями можливість прокладання маршруту з пункту А в пункт В без підключення до мережі.

  Крім цього, можна задіяти інтернет, щоб оновити карти, якщо така можливість надана в даний момент.

  Дизайн і ергономіка на відмінному рівні, тому ви не втратите в налаштуваннях інтерфейсу. Продукт однозначно сподобається всім, хто не мислить своє життя без подорожей.

  повернутися до меню ^

  лучший навигатор для андроид

  Мабуть, найвідоміший продукт на теренах СНД, який деякі виробники смартфонів спочатку пропонують своїм користувачам в якості тріал-версії.

  Якщо ви шукаєте безкоштовний навігатор для андроїд, то готуйтеся до розчарування, оскільки за все хороше доводиться платити.

  Політика компанії щодо ліцензування не передбачає безоплатне використання продукції. З іншого боку, купувати карти тієї чи іншої країни платити доведеться лише раз, після чого ви зможете користуватися ними весь час.

  лучший навигатор для андроид

  Другим приємним бонусом стала можливість «оренди» топографічних даних, що буде зручно для тих, хто хоче відпочити тиждень-другий за кордоном, але не готовий платити повну вартість за додаток.

  Іншими словами, ви купуєте картку на місяць, заплативши деяку суму, і насолоджуєтеся всіма видами і пам'ятками вибраного регіону. По закінченні цього часу, дані стають недоступними.

  Інтерфейс програми продуманий і збалансований, але власникам смартфонів з 5-дюймовим екраном доведеться туго, оскільки всі описи будуть дрібними і незручно прочитуваними.

  Якщо ви стоїте на місці і розглядає маршрут – цей недолік не буде критичним. Але якщо гаджет закріплений в стійці на лобовому склі, то виникнуть труднощі сприйняття. Цей недолік усувається збільшенням діагоналі до 7 або 10 дюймів.

  лучший навигатор для андроид

  З актуальністю інформації в частині карт не виникне жодних проблем. З великими і не дуже містами навігатор впорається без проблем. Достатньо лише вказати кінцевий адресу. GPS визначить ваше поточне місце розташування і прокладе маршрут.

  З дрібними населеними пунктами справи йдуть гірше, але розібрати дорогу можна.

  З мінусів, мабуть, потрібно відзначити постійне споживання інтернет-з'єднання. Без нього Navitel буде працювати, але не так коректно, як хотілося б. І як було написано вище, карти будь-якої країни доведеться все ж купувати. Безкоштовно вам їх не віддадуть.

  повернутися до меню ^

  Яндекс.Навігатор

  лучший навигатор для андроид

  Поява у Яндекса картографічного сервісу не могла не вилитися в повноцінну програму для прокладки маршрутів. Мінус в тому, що навігація буде доступна лише по території Росії і України.

  Якщо ви захочете подорожувати по світу, то сподіватися на цей сервіс не вийде. Оскільки російська компанія, то і навігатор для андроїд російською, хоча можливість зміни мов присутній.лучший навигатор для андроид

  Примітно, що дистрибутив з продуктом займає лише 12 Мб корисної площі вашого накопичувача, але не поспішайте радіти: всі карти будуть подгружаться з інтернету, тому робота в оффлайн-режимі виключена.

  Одні вважають це величезним плюсом, оскільки вся інформація про дорогах, а також пробках і інших знаменних подіях буде актуальною.

  Інші ж налаштовані більш скептично: в глухих селах інтернет може просто не працювати, а це загрожує блуканнями і расспрашиванием напряму «по старинці».

  А ось над чим працювали, так це над зовнішнім виглядом і інформативністю інтерфейсу. Все гранично просто і зрозуміло навіть для тих, хто вперше бачить цей продукт перед собою.

  На головному екрані розташувалися всього три вкладки: «карта», «вибране» і «пошук», доповнені кнопками масштабування карт. Останнє, до речі, додатково реалізовано «щипками».

  лучший навигатор для андроид

  З корисних особливостей варто виділити фарбування лінії прокладеного маршруту лініями від червоного до зеленого.

  Чим більше завантажена траса, тим «червонішим» позначення. Тут варто віддати належне знаменитим «Яндекс.Пробок». Також показується приблизний час поїздки, враховуючи поточну швидкість руху.

  Якщо не брати в розрахунок систематичне «поїдання» трафіку і орієнтир лише на дві країни, це відмінне безкоштовне рішення для водіїв.

  повернутися до меню ^

  Google Карти

  За допомогою безкоштовного додатку Google Карти ви зможете легко і швидко дістатися до місця призначення, а також вивчити околиці і прокласти маршрут.

  Googlemapslogo2014

  Переваги:

 • Точні і докладні карти 220 країн і регіонів.
 • Голосова GPS-навігація для автомобілістів, пішоходів і велосипедистів.
 • Додано маршрути та карти для більш ніж 15 000 міст.
 • Інформація про пробки та дорожніх пригодах в режимі реального часу, автоматичний підбір альтернативних маршрутів.
 • Детальний опис понад 100 мільйонів місць.
 • google-maps-android (1)

  Гугл вважає маршрут і видає приблизний час у дорозі, враховуючи трафік на дорогах, і дозволяє розраховувати об'їзд пробок. Прості навігатори такого не вміють, тільки найдорожчі моделі.

  В доповнення до поточного стану транспортного руху та заторів на дорогах, Google додала декілька нових можливостей, які дозволять орієнтуватися в стані автомобільного руху.

  Google Карти дозволяють дізнатися подробиці аварій і ДТП на дорогах, побудувати у відповідності з цим альтернативні маршрути, і перенаправити місцем призначення більш швидкої дорогою.

  Основний плюс цього навігатора, звичайно, в тому, що користувач отримує детальні дані на екрані телефону на приладовій дошці автомобіля.

  Можна задати пошук по довколишніх пам'яток, при цьому можна дивитися не тільки схематичну карту місцевості, а накласти шар з фотографій з супутника.

  Рекламний блок