додати виняток у брандмауер Windows 7

Рекламний блок

Якщо у вас включений стандартний брандмауер операційної системи Windows 7, то напевно ви стикалися з проблемою, коли встановлена вами нова програма не хоче працювати або працює некоректно через те, що просто на просто брандмауер блокує її. Як бути в цьому випадку. Можна просто відключити брандмауер Windows 7, а можна додати встановлену вами програму виключення цього самого брандмауера.

Повністю відключати брандмауер я вкрай не рекомендую, тому що такими діями ви залишите комп'ютер без захисту, і мало що може статися після цього. Тому давайте розберемося, як додати виняток у брандмауер Windows.

Натискаємо «Пуск – Панель управління»

добавить исключения в брандмауэр windows

У віконці ставимо «Перегляд: дрібні значки» і клацаємо за пунктом «Брандмауер Windows».

В наступному віконці нас цікавить пункт в лівій колонці, який називається «Дозволити запуск програми або функції через брандмауер Windows».

Далі нас цікавить кнопочка «Дозволити іншу програму».

Вибираємо зі списку потрібну нам програму. Якщо в зазначеному списку її немає, то використовуємо кнопку «Огляд», щоб вказати вручну.

Переконуємося, що потрібна нам програма з'явилася у списку. Якщо ви хочете, щоб ваша програма працювала завжди без будь-яких блокувань, то ставимо обидві пташки навпроти неї (Домашня або робоча, а також Публічні).

Дивимося відео по темі:

Рекламний блок