Змінити мову Windows 8

Рекламний блок

Ви купили собі ноутбук, комп'ютер або планшет з операційною системою Windows 8, а там за замовчуванням встановлений зовсім незрозумілий для Вас мову інтерфейсу. Або Вам потрібно додати мову в розкладку клавіатури. Буває і так, що після установки бажаної мови інтерфейсу Windows, в деяких програмах відображаються незрозумілі символи замість слів.

Давайте будемо розбиратися з усіма питаннями по порядку.

Додати мову вводу (розкладку клавіатури в Windows 8

Для цього натисніть сполучення клавіш Win I і на бічній спливаючій панелі виберіть пункт «Зміна параметрів комп'ютера».

Изменить язык Windows 8

У вікні параметрів перейдіть на вкладку «Загальні».

Тепер з правого боку знайдіть розділ «Мова» і натисніть на кнопку «Налаштування мови».

У Вас відкриється наступне вікно, в якому будуть відображені використовувані для введення мови. Щоб додати нову мову в цей список, натисніть «Додати мову».

Знайдіть потрібний мова в запропонованому списку і клацніть по ньому мишкою. Натисніть «Додати».

Тепер Ви побачите, що мова був доданий в список. На панель завдань він теж додасться. Відкривайте документ і друкуйте на одному з доступних мов.

Змінити мову інтерфейсу в Windows 8

Для того, щоб змінити мову інтерфейсу, знову відкрийте вікно «Зміна параметрів», як було описано вище. Відкрити це ж вікно можна і іншим способом, натисніть Win X – «Панель управління» – «Годинник, мова та регіон» – «Мова».

Тут, біля кожного доданого мови, є пункт «Мова інтерфейсу Windows». Якщо напроти цього пункту написано «Включений», значить, інтерфейс у Вас на цій мові. Щоб його змінити, виберіть зі списку потрібну мову та натисніть навпроти нього по кнопочці «Параметри». Якщо потрібної мови немає в списку, то додайте його, як було описано в попередньому пункті.

У наступному вікні нас цікавить пункт «Мова інтерфейсу Windows». Тут потрібно натиснути «Завантаження та інсталяція мовного пакета».

Потім дочекайтеся, коли закінчиться процес установки і натисніть «Готово».

Тепер знову зайдіть в «Настройки» навпроти потрібної мови. Тут з'явилася кнопочка «Make this the primary language» (Зробити мову основним), натисніть на неї. Потім потрібно буде натиснути «Log off now», і після перезавантаження мова інтерфейсу зміниться.

Наступне, що потрібно зробити – це встановити мову для вибору користувача і для коректного відображення мови меню та діалогових вікнах програм.

Для цього у вікні «Мова» натисніть «Додаткові параметри».

Тут перейдіть по посиланню «Застосувати мовні параметри до екрану вітання...».

Відкриється віконце «Регіон» на вкладці «Додатково». Натисніть на кнопочку «Копіювати параметри....».

Поставте галочки в полях нижче : «Екран вітання...» і «Нові облікові записи...», натисніть «ОК».

Тепер налаштуємо мова програм, які не підтримують Юнікод. Це потрібно для того, щоб у вікні програми не відображалися незрозумілі символи. Натисніть на кнопочку «Змінити мову...».

Виберіть зі списку російську і натисніть «ОК».

У віконці «Регіон» натисніть «Застосувати» і «ОК». Перезавантаження краще виконувати кожен раз, коли цього просить система.

На цьому все. Думаю, у Вас вийшло змінити мову інтерфейсу Windows 8 і додати потрібну мову для введення.Рекламний блок