вставити символи Вконтакте

Рекламний блок

Люди часто мені почали задавати питання з приводу того, як можна вставляти різного роду символи, які відсутні на клавіатурі на свою сторінку Вконтакте. Раз задають питання, значить тема актуальна і я спробую коротко пояснити, як все це робиться. Відразу хочу сказати, що вставляти символи описаним мною способом можна не тільки на свою сторінку, але і в принципі у будь-який текст.

І так, давайте приступимо. Однак, перш, ніж що-небудь починати хочу сказати, що бажані символи можна просто скопіювати з якогось сайту і вставити собі на сторінку в статус небудь інше місце. Можна просто в пошуковику ввести запит типу «статуси з символів» і вам тут же видасться купа сайтів.

Однак ми розглянемо більш цивілізований спосіб, адже про всі символи, яких немає на клавіатурі вже подбали розробники операційної системи Windows 7.

І так, давайте уявимо, що нам потрібно додати собі в статус Вконтакте кілька символів.

Для цього заходимо на свою сторінку, шукаємо в правому верхньому куті статус і наводимо на нього мишкою:

Как вставлять символы вконтакте

Клацаємо лівою кнопкою миші і бачимо, що у нас активувалося поле для редагування статусу:

Тепер тиснемо кнопку «Пуск» і далі «Всі програми – Службові – Таблиця символів».

Відкривається у нас таблиця символів, знаходимо той, який нам необхідний і клікаєм по ньому два рази лівою кнопкою миші, щоб він з'явився внизу в полі «Для копіювання». Щоб зберегти символ в буфер обміну тиснемо на кнопку «Копіювати».

Тепер переходимо в наш статус і в потрібному місці вставляємо наш символ, натисніть сполучення клавіш Ctrl V.

Все, можна зберегти статус, натиснувши на відповідну кнопку.

Тепер давайте уявимо собі ситуацію, коли вам треба вставити кілька або ціла низка символів. Точно також відкриваємо таблицю і по черзі набираємо потрібні нам, вони всі у нас зберігаються у рядку «Для копіювання». Тиснемо на кнопку «Копіювати».

Вставляємо в наш статус:

Ось тепер ви знаєте, як вставляти символи Вконтакте.

А також дивимося відео по темі:

Рекламний блок